TË PËRZGJEDHURA

JETË/STIL

La punën që të rriste fëmijët, por kjo nënë po fiton nga shtëpia mbi 600 mijë lek në muaj duke bërë këtë gjë…

La punën që të rriste fëmijët, por kjo nënë po fiton nga shtëpia mbi 600 mijë lek në muaj duke bërë këtë gjë…

Një nënë që ka lënë punën për t’u kujdesur për dy fëmijët e saj, ka zbuluar se si ka arritur të fitojë afro 560 euro.

Nëse ke marrëdhenie s*ksuale me burrin, nuk duhet ta bësh kurrë “çiçin” para! Pasi ta lexosh këtë, do kuptosh…

Nëse ke marrëdhenie s*ksuale me burrin, nuk duhet ta bësh kurrë “çiçin” para! Pasi ta lexosh këtë, do kuptosh…

Një mit që gratë kanë dëgjuar ndër vite është që urinimi para dhe pas se.ksit është shumë mirë. A është kjo një këshillë e drejtë?.

Doktorët janë duke paralajmëruar njerëzit që kurrë të mos veshin shapka me gisht

Doktorët janë duke paralajmëruar njerëzit që kurrë të mos veshin shapka me gisht

Të gjithë në verë i rrëmbëjmë nga një palë shapka me gisht apo jo? Duket se ato janë opsioni më i përshtatshëm dhe klasik i.

Nga jeta luksoze tek problemet me bashkëshortin- Çdo gjë që nuk dinit për shkodranen Anxhela Martinin

Nga jeta luksoze tek problemet me bashkëshortin- Çdo gjë që nuk dinit për shkodranen Anxhela Martinin

Ndonëse nëse më parë postonte vazhdimisht në profilin e saj të instagramit e tani duhet të kalojnë disa ditë që ajo të postojë një foto.

Dy vite luftonte me sëmundjen por emisionin nuk e la, sot stafi bën dedikimin rrëqethës për ndarjen nga jeta të gazetares së njohur

Dy vite luftonte me sëmundjen por emisionin nuk e la, sot stafi bën dedikimin rrëqethës për ndarjen nga jeta të gazetares së njohur

Dy vite më parë ajo u diagnostifikua me sëmundjen e rëndë të kan.cerit, por luftoi fort deri në ditën e fundit për t’ia dalë, ndërsa.

Bëri detoks në shtëpi për t’u dobësuar, humb jetën 29-vjeçarja e njohur

Bëri detoks në shtëpi për t’u dobësuar, humb jetën 29-vjeçarja e njohur

Ish-modelja e Playboy, Janna Rasskazova, 29 vjeç, ka humbur jetën pasi ka një ataku ndërsa ishte duke bërë trajtim detoks në shtëpinë e saj në.

LAJM I FUNDIT/ Ndërron jetë në moshën 40-vjeçare prezantuesja e njohur

LAJM I FUNDIT/ Ndërron jetë në moshën 40-vjeçare prezantuesja e njohur

Prezantuesja e njohur e televizionit italian, Nadia Toffa, e cila drejtoi emisionin ‘Le Iene’ në Italia Uno, ndërroi jetë sot dhe arsyeja ishte humbja e.

A duhet ta bëjnë para apo pas s*ksit “çiçin” femrat? Merr fund dilema

A duhet ta bëjnë para apo pas s*ksit “çiçin” femrat? Merr fund dilema

Keqkuptimi më i madh tek femrat, është ideja se ato duhet të urinojnë para marrëdhënieve se.ksuale. Por Urologu nga Nju Jorku, David Kaufman tha se.

Me flokët me gërsheta, bikini tanga Kejvina Kthella sapo theu rrjetin me këtë VIDEO

Me flokët me gërsheta, bikini tanga Kejvina Kthella sapo theu rrjetin me këtë VIDEO

Kejvina Kthella prej disa ditësh ndodhet në Spanjë me mikeshën e saj, Oriola Marashin. Dy modelet atje bënë edhe një ndryshim në pamje duke u.

“Pse e nxjerr aq shumë”, Enca bën për “2 lekë” komentuesen

“Pse e nxjerr aq shumë”, Enca bën për “2 lekë” komentuesen

Enca është një ndër këngëtarët që hyri në tregun muzikor në mënyrë mjaft provokative. Kënga e saj e fundit “Jealous” është xhiruar në plazh, ku.

FUNDIT

LEXO MË SHUMË

SPORT

VIDEO

MË SHUMË LAJME