TË PËRZGJEDHURA

JETË/STIL

Dalin fotot/ 17 vite në Amerikë, si është sot jeta e Pavlina dhe Pirro Manit

Dalin fotot/ 17 vite në Amerikë, si është sot jeta e Pavlina dhe Pirro Manit

Regjisori i njohur Pirro Mani dhe bashkëshortja e tij aktore, Pavlina Mani, prej 17 vitesh janë larguar në Shtetet e Bashkuara të Amerikës, ku kanë.

Dikur e tallnin se ishte e shëndoshë, tashmë aktorja martohet dhe është bërë një super yll

Dikur e tallnin se ishte e shëndoshë, tashmë aktorja martohet dhe është bërë një super yll

E mbani mend Selinën? Në vitin 2004 një telenovelë e quajtur ‘Rebelde’, bëri që të gjithë adoleshentët të gozhdoheshin para ekranit të televizionit. Në fokus.

“Ah si u ndjeva kur iu hodh në kraharor, e preknin duart e tij, e unë po vd.isja. Dua ta kall krejt, prej budallikut tim u ndamë”,

“Ah si u ndjeva kur iu hodh në kraharor, e preknin duart e tij, e unë po vd.isja. Dua ta kall krejt, prej budallikut tim u ndamë”,

Historia: Ah qysh u ndjeva kur e pash tu ju hudh ne krahror atij, ai e puthi ne ball e mua me plaku per 30.

Me dy filma u më milioner, e pabesueshme sa fiton Drilon Hoxha: Ata numëronin 10 lekësha, unë blija…

Me dy filma u më milioner, e pabesueshme sa fiton Drilon Hoxha: Ata numëronin 10 lekësha, unë blija…

“Shtëpinë e bleva që me filmin e parë, me filmin e dytë kam bërë shumë lekë. Kur u mora në fillim me aktrim më thoshte.

Nëna e shkretë… “Më ka ardhur turp”, Rita Lati rrëfen për herë të parë: Si e paguaja shkollën e Rozës

Nëna e shkretë… “Më ka ardhur turp”, Rita Lati rrëfen për herë të parë: Si e paguaja shkollën e Rozës

Rita Lati, aktorja që na ka bërë të qeshim me rolet e saj për vite të tëra, ishte e ftuar sot në “E diell”. Gjatë.

Askush nuk e dinte, si ia hoqën Rita Latit fustanin e nusërisë ditën e dasmës

Askush nuk e dinte, si ia hoqën Rita Latit fustanin e nusërisë ditën e dasmës

Rita Lati ishte ditën e sotme e ftuar në “E diell”, ku gjatë emisionit kujtoi ditën kur u bë nuse. Rita tregoi se ditën e.

VIDEO/ E paprecedentë!! I riu tërbohet pasi e eliminuan, shkon tek kamera dhe shkatërron çdo gjë

VIDEO/ E paprecedentë!! I riu tërbohet pasi e eliminuan, shkon tek kamera dhe shkatërron çdo gjë

Videon e gjeni ketu: https://www.youtube.com/watch?v=Xshi5GNABE8 Ishte episodi i radhës i “Beauty” në programin e “Diell”, ku si çdo javë, një nga konkurrentët parukierë apo make.

Brunia moskokëçarëse bllokon Tiranën, hap krahun dhe lyhet në mes të kryqëzimit

Brunia moskokëçarëse bllokon Tiranën, hap krahun dhe lyhet në mes të kryqëzimit

Një vajzë ka bllokuar gjithë rreth-rrotullimin e Tiranës së Re ditën e sotme teksa ka hapur krahun për t’u lyer. Në një video të publikuar.

Ardit Gjebrea tregon detaje nga jeta familjare: Kur me flet natën Anila tek veshi, unë ndryshoj

Ardit Gjebrea tregon detaje nga jeta familjare: Kur me flet natën Anila tek veshi, unë ndryshoj

Në rubrika ‘Ka një mesazh për ty’ tek ‘E diela Shqiptare’ sot kanë qenë motër e vëlla, të cilët kishin 30 vite që nuk flisnin. Ku.

Jo vetëm nuse në Kosovë, tani Luana Vjollca merr ofertën e madhe në politikë

Jo vetëm nuse në Kosovë, tani Luana Vjollca merr ofertën e madhe në politikë

Mbrëmjen e djeshme ishte puntata e tretë e një prej emisioneve më të pëlqyer nga publiku, “Shiko kush luan”, moderuar nga Luana Vjollca. Ajo kishte.

FUNDIT

LEXO MË SHUMË

SPORT

VIDEO

MË SHUMË LAJME