Albërie Hadërgjonaj mesazh të fortë, të dashura motra, kujdesuni edhe për dashnorin, pse jo…

Edhe pse i ka kaluar të 40-at, e sërish duket si vajzë e re, këngëtarja e njohur shqiptare Albërie Hadërgjonaj kujdeset shumë per ta mbajtur veten.

Se fundmi, përmes një postimi ne profilin e saj, në Instagram ka treguar se si ia del. Ajo ka pranuar se për të pasur fytyrën që ka, herë pas herë u nënshtrohet trajtimeve të ndryshme me botoks dhe lazer për lëkurë të adhurueshëm. Albërie ka treguar se shqetësimi i saj i fundit janë rrudhat poshtë syve.

‘Të dashura motra kujdesuni për veten, për burrat, pse jo dhe për dashnorin, ndjehuni sexy’, – ka përfunduar videon këngëtarja.