Aldos i ndodh çudia në emision, e marrin në telefon live dhe kërkojnë ti…’Të lutem mos ma prish’ (video)

Të premten që lamë pas, në emisionin e mëngjesit, Aldon Lipes, i ka ndodhur e papritura me një telefonues që mori që pa gdhirë dhe kërkonte ti jepte numrin e tij për të folur në whatsapp, por pa i dhënë një arsye konkrete.

Nga biseda, që në videon më poshtë ju mund ta dëgjoni në minutën 8 e në vijim, duket që ky person nuk ishte në gjendje të mirë.

Biseda:

Urime për emisionin Aldo por desha të thosha dicka. Unë kam ëhatsapp, Aldo të lutem se të kam si vëlla, mos ma prish.

Në c’kuptim, ëhatsappin ta prash

Mos ma prish ta jap vetëm sonte.

Numrin e kujt? Numrin tim, Po kujt i duhet Po të lutem se të kam vëlla, ta jap për shoqëri, se skam shumë minuta. Të lutem o burr se të kam vëlla

Nuk është ky emisioni i duhur për këtë punë. Po të lutem se ka pasur dhe mami im ditëlindjen. Vëllai të lutem tani se nuk kam ndërmend të humbas kohë.