Anila ka ditëlindjen, fjalët e ndjera që djali i saj dhe Ardit Gjebrea i dedikuan…

Anila Gjebrea, është një emër jo mjaft popullor sa jemi mësuar të dëgjojmë për bashkëshortin e saj, Arditin, por duhet thënë se ajo është një mbështetje mjaft e madhe për familjen e saj, një krah shumë i fortë ku mbështetet partneri dhe fëmijët e tyre.

Ajo sot feston ditëlindjen dhe biri i saj, Joni dhe bashkëshorti, Arditi, i kanë dedikuar një status të vecantë në rrjetet sociale, bashkë me fotot./ShkodraNews