Arbana dhe Eduarti më të lumtur se kurrë, publikojnë videon nga pushimet. Moderatorja e “marrosur” pas tij

U përfol në media se Eduart Grishaj dhe Arbana Osmani janë në një lidhje dashurie, ndërsa u zyrtarizua ndarja e saj nga bashkëshorti me të cilin ishte e martuar për shumë vite.


Edhe pse ata nuk e kanë pohuar që janë bashkë, këtë verë pushimet i kanë bërë në krah të njëri-tjetrit.
Së fundmi ata ndodhen në Barcelonë, dhe kanë qenë të dy ata që kanë postuar një video, në Barcelonë.


Bashkë me ta janë edhe dy bashkëpunëtorë të tjerë të programit “Dua të të bëj të lumtur”, ndërkaq çifti vazhdon të shijojë jetën së bashku.