Belen me një tjetër mashkull, ja kush është hamshori që i ka vjedhur zemrën (Pamjet)

Belen Rodriguez, pas ndarjes me Andrea Iannone-n, është fotografuar nga revista javore italiane “Chi” me argjentinasin Bruno Cerella.

Ai është lojtar basketbolli dhe luan në rolin e anësorit te Reyer Venezia në Itali.

Miqësia mes tyre ka lindur shumë kohë më parë, me shkëmbime të “like-sh” në mediat sociale, shkruan Shkodranews.

Por, tanimë duket se mes bukuroshes argjentinase dhe basketbollistit ka lindur diçka më shumë.

Të paktën, kështu aludohet në media. /Shkodranews/

FOTO-GALERI—KLIKO KETU