Burri miliarder i shpallur në kërkim ndërkombëtar, vajza shkodrane e ek*ituar në pozicionin flakë

Prej disa kohësh burri miliarder rumun i modeles së njohur Anxhela Martini është shpallur në kërkim ndërkombëtar pasi mbi të rëndojnë akuza për evazion fiskal.

Sakaq bukuroshja shkodrane vijon të jetojë në SHBA dhe të mbështesë të shoqin në këtë moment të vështirë.

Në Instagram ku ishte shumë aktive dhe me foto me të, tashmë nuk është më, pasi nuk e ekspozon dot burrin… por nuk harron të përshëndesë fansat e saj me foto të vetës tejet provokuese, siç është edhe kjo e fundit.