Artan Hoxha i tregon Fevziut se ku janë paratë që i morën në Rinas

Teksa po përparohet me autorët e dyshuar, nuk dihet se çfarë do bëhet me paratë.

U tha se ishte bashkëpunëtorja e Rinasit, Edlira tregon: Si e mësova lajmin se isha në kërkim

Mediat publikuan foton e një femre e cila u tha se ishte policja e cila.

Çfarë ndodhi me Agimin atë natë askush nuk e di, si u nis nga Shkodra për emigrim. Babai i tij…

Quhet Agim Pylla fëmija e një familje me 8 fëmijë nga Shoshi i Dukagjinit. Ai.

Që prej 2002 nuk dihet asgjë për fatin e tij, historia e Enverit të prek. Takimi i fundit me babain dhe plani për…

Një tjetër histori që nuk na e kishin dëgjuar veshët u publikua sonte në emision..

Mori pjesë në protestën e opozitës por policia e kapi, motra e 26-vjeçarit thotë sot diçka shqetësuese

Një situatë e pazakontë ka ndodhur këtio ditë. Pas protestës së opozitës më 13 Prill,.

Pasi mbaroi protesta, Monika Kryemadhi me deklaratë të fortë

Pak pas përfundimit të protestës e cila sot u zhvillua në disa pika kyce të.

Iku apo e larguan nga PD, Myslym Murrizi bën deklaratën e papritur

Ai thotë se ka shpresë që Partia Demokratike do të ndryshojë. ‘Gjerat do të ndryshojnë, PD.

“Më merret fryma”, momentet e fundit të Rexhinës, takimi me foshnjën dhe fjalët që i tha të shoqit: Më filmoni ta kem kujtim

Një i afërm përshkruan sekondat e fundit të Rexhina Debrovës që humbi jetën në maternitetin.

Vjen nga Anglia, burri në Borsh kërkon ndihmën e gazetarëve: Ja ç’më bën gruaja

Një ngjarje e pazakontë raportohet në media. Kjo ka ndodhur në Borsh të Sarandës. Një burrë.

Një t.merr i vërtetë, ja si shqiptarëve u jepet të hanë materiale ndërtimi

Shkurt, mund të thuhet se sot shqiptarët ushqehen edhe me materiale ndërtimi. Dhe fatkeqësisht në vendin.