Lajm i fundit/ Policia merr njoftimin, i shkon në shtëpi për ta arr.estuar për dhu.nimin e gruas, por ç’të shihte, ajo banesë ishte…

Specialistët e Seksionit për Hetimin e K.r.imit në Komisariatin e Policisë Lezhë kanë vënë sot.

Tërmeti live në televizion, gazetaret ngrijnë nga frika, publiku ia mbath

Lëkundjet e tërmetit të orës 21:15 minuta janë ndjerë edhe në studion e lajmeve në.

A ka lidhje me të.rmetin në Turqi, të.rmeti i fundit në Shqipëri?/ Ja çfarë thotë sizmiologu i njohur

Në një lidhje telefonike për Ora News sizmiologu Edmond Dushi bën thirrje për të ruajtur.

F.rika nga t.ërmeti, burri në Durrës hedh gruan në tokë dhe ia fut vrapit

Tërmeti nuk ka burrëri. Kjo shprehje i shkon më shumë për shtat zotërisë që sjellim.

Edmond Panariti: AKU të bll.okojë këtë qumësht, i rre.zikshëm për b.ebet

Ish-minstri i Drejtësisë, Edmond Panariti ka de.noncuar përmes një postimi në Fa.cebook, se produkti i.

Shiti të njëjtin apartament dy biznesmenëve në Dhërmi, zbardhet ma.shtrimi i presidentit të Turbinës

Zbardhet ma.shtrimi i presidentit të Turbinës Gentian Gjoka në vitin 2016. Mësohet se ai ka.

Gjatë 24 orëve të fundit zbarkojnë nga K.ina në Rinas 5 persona! ‘Kontrollohen’ vetëm me disa pyetje

Ka arritur në 106 numri i të v.d.ekurve nga koronavi.rusi në K.inë, ndërsa numri i.

Fshatarët ki.nezë bëjnë ‘zbulimin’ e madh/ Me tulla mbrohen nga vi.rusi, a do funksionojë

Banorët e shumë fshatrave në pjesë të ndryshme të K.inës po bëjnë përpjekje dëshpëruese për.

“Sa të flejë tezja…”. Si ndodhi ngjarja që tro.nditi Durrësin, 13 vjeçarja flet para gjyqtarëve, zbardhet dhe dëshmia e picierit, telefonata që…

Detaje të reja kanë dalë sot nga ngjarja që tro.nditi Durrësin disa javë më parë,.

Eksperti turk: Tërmeti 7.6 ballësh do ndjehet deri në Itali e Austri

Turqia u godit nga një tërmet i rëndë para dy ditësh. Megjithatë, ekspertët paralajmërojnë se.