Ai kërkoi të merrte h.a.k, i merr telefonin gruas dhe fotot pornografike ia nis…por historia merr të tatëpjetën….

Policia e Kosovës ka arr.estuar në Mitrovicë një person, shqiptar por me shtetësi norvegjeze, i.

VIDEO/ Gruaja kap burrin me das.hnoren, i hidhet sipër makinës në mes të Tiranës, shikoni ç’i bën “të gjorit’

Një grua e të.rbuar nga inati pasi ka kapur burrin mat me dash.noren, i është.

I ngacmon gruan, shqiptari del nga binarët dhe i bën kërkesën e çmendur. Ndërhynë policia

Në ngjarje e pazakontë ka ndodhur së fundmi në Fushë-Kosovë, teksa një shqiptar kishte ngacmuar.

Sa shumë banane hanë shqiptarët! Rritet 80% importi nga Kolumbia dhe Ekuadori!

Importet e bananeve shënuar rritje të madhe gjatë vitit 2018, ku sipas të dhënave të.

Tre vajza shqiptare tort.urojnë të renë, policia me urgjencë drejt vendngjarjes

Policia e Kosovës ka bërë me dije se është njoftuar nga një femër, e cila.

Përleshje e dh.unshme në burg, plagoset rë.ndë shqiptari 

Një tjetër ngjarje e rënd.ë raportohet të ketë ndodhur në një burg grek, ku një 34-vjeçar shqiptar ka mbetur i plago.sur rën.dë gjatë një perleshje.  Lajmi është konfirmuar nga familjarët e të plag.osurit, të cilët tregojnë se i afërmi i tyre po lufton me jetën, ose mund të ketë ndërruar jetë, pasi ende nuk dihet fati i tij.  Ngjarja është regjistruar në Burgun e Patrës, ndërsa i riu nga Patosi është identifikuar me inicialet R.Sh.  Familjarët e të lënduarit kanë treguar për “Fax” se i kanë bërë apel presidentit Meta dhe kryeministrit Rama për të zbardhur rastin, ndërsa shprehin ankesa për Ambasadën Shqiptare në Greqi.  Apeli:   Si president i vendit tim… ju bej thirrje që të bëni dicka për të zbardhur këtë rast, si dhe 51 shqiptarve te eleminuar fizikisht, apo qe i kane dhene vete fund jetes se tyre në këto burgje. Këtë thirrje jua a bej juve pas një Thirrje te bere më parë kryeministrit Rama…! Sa për Ambasaden tonë ajo ne kete drejtim eshte antishqiptare.”  Kujtojmë këtu se nëntë muajt e fundit janë ekzekutuar disa shqiptarë në burgjet greke, ngjarje të cilat ende nuk janë zbardhur plotësisht nga autoritetet përkatëse. 

“A ndiheni në borxh me Sorosin?”/ Basha humb kontrollin live në emision

Kryetari i opozitës, Lulzim Basha, është pyetur lidhur me borxhin që ka me Xhorxh Sorosin,  ku disa koh më parë kanë dalë dhe disa fakte, ku ndër të tjera thuhet se Sorosi.

Qëndrimi i Holandës “kryqëzon” qeverinë/ “Bëni detyrat e shtëpisë” 

Qeveria e Holandës, i ka dërguar një letër  Parlamentit, ku ndër të tjera ka theksuar se hapja e negociatave të anëtarësimit të.

E tërh.oqën zvar.rë/ Dalin detaje të reja nga ngjarja e rë.ndë

Janë zbardhur detaje të reja nga ngjarja që tmerroi qytetarët e Tiranës.  Dëshmitarët tregojnë se vajza është tërhequr me forcë. Episodi.

Surprizon Majko/ Mund të ketë zgjedhje të parakohshme, ja çfarë ndodh me…

Ministri për Diasporën, Pandeli Majko i ftuar ditën e sotme në “ Top Talk “, ka folur dhe  për atë cfarë e pretë qeverinë Rama në qoftë se krijohet Gjykata Kuhtetuese.  Sipas Majkos në qoftë se Gjykata Kushtetuese nuk i njeh zgjedhjet e 30 qershorit do të zhvillohen zgjedhje të parakohshme. .