Zhduket në Tiranë një vajzë 7 vjeçe (emri)

Një vajzë 7 vjeçe është zhdukur në Tiranë që nga pasditja e sotme. Ngjarja ka.

A.rrestohen dy mjekë të Elbasanit, ja emrat e tyre. Dëshmitari tregon t.merrin kur pa se vajza shtatzanë…

Një dëshmitar ka treguar ditën e sotme se cfare pa me sytë e tij në.

Iku nga Shkodra para shumë vitesh në kërkim të një jete më të mirë, sot historia e tij t.rondit

Ka qenë viti 1960 kur Ramadan Rexhmataj, atëherë një i ri 22 vjecar nga Tërshen.

Shkoi 2 javë me vonesë në spital, në sallë pësoi…zbulohen detaje nga 25-vjeçarja shtatzanë

Zbardhen të tjera detaje nga ngjarja e rëndë që u shënua sot në maternitetin e.

Lajmi i bujshëm për aeroportin e ri, gjithçka paska dështuar. Ja ç’po bën tani qeveria

Per aeroportin e Vlores tenderi do te zhvillohet nga fillimi, pasi bisedimet me kompanine turke.

Nga fotot me fustan nusërie tek problemet e shtatzanisë para lindjes, ja çfarë ndodhi sot me 25-vjeçaren në Elbasan

Një 25-vjeçare e cila sot u be nene per here te pare, ka mbyllur syte.

“Shqiptarët kriminelë, skllevër s*ksi”, autorja e “Fifty Shades” përballet me reagimin e ashpër të ambasadorit Qirko, ja çfarë shkruajnë mediat britanike

Romani i fundit erotik nga EL James ka shkaktuar valë pakënaqësish dhe komente të shumta.

Pritet përkeqësimi i motit, kujdes më 22-23 prill

Në datën 22 – 23 prill moti do të përkeqësohet, njoftoi Drejtoria Detare. Bregdeti ynë do të përfshihet nga.

Pashkët në Fishtë, ‘Mrizi i Zanave’ atmosferë të veçantë

Besimatarët katolikë kremtojnë sot Pashkët, Ringjalljen e Krishtit. Në këtë ditë të shënuar për besimin.

Si do të jetë moti këtë ditë feste? Bëhuni gati të vishni…

Kushtet atmosferike të qëndrueshme do të diktojnë mot të kthjellët në të gjithë vendin. Herë.