“Tërmet” në Kuvend, 20 deputetë kanë fshehur pasurinë

Inspektoriati i Lartë për Kontrollin dhe Deklarimin e Pasurive ka çuar disa deputetë shqiptarë në.

E shikoni këtë djalin shqiptar? Ai kishte një të dashur, por më pas ndodhi ajo që nuk pritej

Djali që shikoni në foton më lart quhet Igland Bodinaku, 28 vjeç. Ai banonte prej.

I ati lëviz me Q7, Klevisi thotë se s’ka shtëpi e as para, rron me overdraft-e. Misteri: Ku fle çuni i Fahri Balliut?

Çuni i Fahri Balliut rezulton i pastrehë në deklaratat e pasurisë. Ish-deputeti i Partisë Demokratike.

VIDEO/ Basha “akrobaci” në makinën e tij, hap video live dhe del në dritare për të dhënë mesazhin

Kryetari i opozitës, Lulzim Basha ka nisur sot turin e takimeve në Shqipëri, për të.

Ish-ministri i Berishës kundra Rudina Hajdarit: Po të jetonte Azemi…

Ish-ministri i Brendshëm në qeverisjen e Sali Berishës, Flamur Noka teksa ka komentuar sot vendimin.

Ish ministri i PD: Çfarë më tha Berisha për debatin me Ramën

Tani thotë se jeton vetëm si shkrimtar. Nuk ka televizor në shtëpinë e tij, pasi.

Përflitet për një skenar të fr.ikshëm që po ndodh në Shqipëri, dyshime për një…

Kreu i ShISH, Helidon Bendo, ka raportuar disa ditë më parë në Komisionin parlamentar të.

Dyshonte se shoku i mori unazën e martesës, Toni Montana shqiptar ka një histori befasuese

Historia e këtij shqiptari në Angli fiks si në filma. E denjë për skenar në.

Alarm vjen nga mjekët për ujin që pijmë, do sho.koheni çfarë sëmundje po marrim

A e dini se sëmundjet më të mëdha ne i marrim përmes ujit që vjen.

SHBA i tregon ‘dhëmbët’ Eskobarit Klement Balili, çfarë ndodhi sot në gjyq

Një nga kritikat e ashpra mbi qeverinë që dilte nga goja e ish-ambasadorit Donald Lu.