Dorëhiqet ministrja e rëndësishme, guxon me deklaratën: Kryeministri s’është…

Një ministre e lartë e partisë Konservatore në pushtet në Britani ka dhënë dorëheqjen pasi.

‘U dashurova me atë por familja m’u hodh..”, vajza tregon dr.amën e jetës: Çfarë tm.erri, pas atij momenti unë me nënën që e donte…

Verёn e kaluar, pas pyetjeve tё njёpasnjёshme me muaj tё tёrё nga nёna ime nёse.

Ai do mbushë 14 vjeç, por kjo sëmundje po e gë.rryen, ndaj sot lëshon apelin për mamanë: Të lutem, unë kam…

Rhys do të mbushë 14 vjeç në 21 shtator, por ka humbur dëshirën për të.

Foto të rë.nda/ Gruaja ha.k.merret k.e.q ndaj burrit, i pret pen*sin, dhe më pas e… ja ç’i kishte bërë ai…

Një grua i pr.eu penisin të dashurit të saj me një palë gërshërë, si shenjë.

‘Kam pir 1 lt benzinë..’. Pasi i dë.nojnë djalin me 15 vite b.u.rg, babai kë.rcënon live: Aq jetë kam, do i v.r.as ata…po se…

Një baba i dëshpëruar që kërkon lirimin e djalit, që sipas tij është dë.nuar në.

‘Po na pë.r.dhunojnë’. Vajzat telefonojnë policinë, ata arr.estojnë punonjësit, por më pas u ndodh sk.andali, ato nuk…

Ditën e djeshme në emisionin ‘STOP’ është publikuar rasti i 3 turisteve norvegjeze në Malin.

E to.r.turoi dhe më pas e v.r.au vëllai vetëm pse postoi një foto, fjalët e fundit të vajzës të dr.ithërojnë…

Të vr.asësh në emër të nderit; kështu ndodhi në Palestinë, ku të enjten e shkuar.

Mjekët ngrenë al.a.rmin/ Ky fëmijë i vogël shkon në spital, prindërit menduan mos kishte refluks, por ajo që i gjejnë të d.ri.thëron…

Kur Todd dhe Carrie Bramlee, një çift prindërish të rinj nga Ohio, u bënë prindër.

E to.r.turonte, br.itmat e gruas u dëgjuan nga komshinjtë, vajza e vogël pa tm.e.rrin me sy, por atyre iu tha atyre se babai…

Një 20 vjeçar shqiptar u arr.estua nga policia italiane, me ak.uzën e dhu.n.ës ndaj gruas.

Oh zot/ Aksident t.r.agjik, ambulanca shkon me vonesë, policët shfaqen të dehur, ja ç’ndodhi me të rinjtë (Foto)

Ish-kryeministri Sali Berisha ka publikuar de.noncimin e një qytetari, sipas të cilit një a.k.sident i.