Në Arapajn e tronditur nga historia me të miturën, dyqanxhiu t.rondit: Edhe sot e pashë, erdhi

Pronari i dyqanit përballë shkollës në fshatin Arapaj, e ka të vështirë të flasë për.

U zunë e u grinë në Kuvend, Ulsi Manja dhe Bashkim Fino kapen ‘mat’ si kurrë më parë

Para disa ditësh, në një mbledhje në Komisionin e Ligjeve, deputeti Bashkim Fino iu drejtua.

Ai mori lajmin e keq dhe na e tha të gjithëve, por a e dini çfarë e pret tani Ramush Haradinajn?

Diten e premte ai njoftoi se kishte marre ftese nga Haga ndaj edhe dha doreheqjen.

Shqiptarët shkojnë në ishullin luksoz të Greqisë, por aty ndodh t.merri

E keni dëguar këtë ishill grek ku shumë shqiptarë shkojnë për pushime? Disa e zgjedhin.

Një ditë pasi njoftoi dorëheqjen me lot në sy, zbulohet vendi ku po ‘fshihet’ Haradinaj

Shumë shpejt, Ramush Haradinaj pritet që të largohet drejt Hagës për t’u intervistuar në gjykatën.

‘Ja kam dalë, as kësaj radhe nuk mund të jetë ndryshe’. Pas Haradinajt goditet një tjetër politikan

Pas ish kryeministrit kosovar Ramush Haradinajt edhe ish-kryetari i Kuvendit të Kosovës Jakup Krasniqi, ka.

“Sa më afër gj.a.rprit, aq më i rr.ezikuar je”, kush ia ‘hëngri kokën’ Haradinajt

Të shumta kanë qenë reagimet e liderëve pas dorëheqjes nga posti i kryeministrit i Ramush.

Ramush Haradinaj dha dorëheqjen, kryebashkiaku i Kamzës merr vendimin e papritur dhe e njofton

Kjo zonë njihet për emrat e personazheve të famshëm dhe qyteteve botërore të njohura. Tani.

‘E v.r.ava se kishte filluar të vishej…’/ Letra e burrit që v.r.au gruan në Durrës

Policia ka arritur të sigurojë një letër në makinën e Ardian Kukës, 37 vjeçarit, që.

Itali, punëtori nga Shkodra humb jetën tra.gjikisht në punë

Një punëtor 57-vjeçar me origjinë nga SHkodra humbi jetën në punë mëngjesin e djeshëm në.