Të gjithë në krah të tij pas dorëheqjes, por shikoni çfarë qëndrimi mban kunata e Ramush Haradinajt

Gruaja e deputetit, Daut Haradinajt, Lola ka reaguar pas dorëheqjes së Ramush Haradinajt nga posti.

U largua nga Shqipëria pas rezultateve skandaloze, Panuçi merr goditjen e fortë nga e fejuara pas tre vitesh

Lajme te keqija vijne nga jeta rivate e ish-trajnerit te Kombetares, Christian Panuci. Pas u.

Aksident fatal, djalit të ri i del makina nga rruga, humb jetën në vend

Nje aksident i rende ka ndodhur kete mengjes ne Tirane. Policia ka njoftuar se në.

Njihuni me parashikimin e yjeve sot, këto shenja i pret një ditë delikate

DASHI Duke qenë se asnjë planet nuk do influencojë sot në jetën tuaj në çift,.

I mori jetën gruas nga xhelozia, del fotoja: Ja kush është autori

Ka dalë fotoja e autorit që tro.nditi Durrësin duke v.rarë gruan nga xhelozia. Report TV.

Kryente veprime të t.urpshme para minoreneve, policia i bën “gjëmën” të moshuarit

Policia e Tiranës ka vënë në pranga një të moshuar i cili kryente veprime të.

“Nard pushime të mbara, të fala nga Tom Doshi”. Ndoka acarohet: Toma ti bëjë Ramës…

Fotografi i Kuvendit, Agim Rama, ka përshëndetur me ironi ish deputetin Nard Ndoka i cili.

Rama hapi bypass e Fierit për fushatë, por ai do ‘hajë kokat’ e njerëzve. Ja rreziku që mbart

U hap për fushatë dhe nuk kishte si të ndodhte ndryshe, rrezikun e ka me.

Nesër rrebeshe, por në fundjavë bëhuni gati për plazh. Ja si do të ndryshojë moti këtë javë

Ky muaj ka qene me luhatje te vazhdueshme dhe ende nuk i kemi shijuar tamam.

Tek kjo shkollë vajzës i ndodhi t.merri, mësuesit po plotësonin regjistrat, 4 djem shkuan lart dhe aty ishte e f.rikshme

Policia thotë se adoleshentët nuk kanë kryer aktin e rëndë me vajzën e mitur pak.