Ai shkon çdo ditë aty ta shohë, prej dy vitesh, me shpresën se ai do kthehet dhe do e përqafojë…(do qani kur ta lexoni)

Në këtë botë, qentë janë ndoshta krijesa që më së miri arrijnë të mishërojnë kuptimin.

Aldos i ndodh çudia në emision, e marrin në telefon live dhe kërkojnë ti…’Të lutem mos ma prish’ (video)

Të premten që lamë pas, në emisionin e mëngjesit, Aldon Lipes, i ka ndodhur e.

Nuk i punonte Whatsapp, djali njeh më në fund nënën me të cilën jetonte prej kohësh

Çfarë do të bënim nëse të gjitha rrjetet sociale papritmas do të zhdukeshin, nëse teknologjia.

Rojet e plazhit po u marrin telefonat prindërve në këtë plazh, arsyeja është vërtet emocionuese

Sigurisht, që duke qenë në bregdet, ju ka ndodhur të jeni dëshmitar të skenave të.

Mamaja i kritikon nusen, djali i kthen përgjigjen epike: Nuk u martova me të që të lajë e të pastrojë, por…

Të gjithë i dimë problematikat e raportit nuse-vjehrrë dhe e anasjellta. Shpesh qëllon njëra negative,.

Meta fotografohet me bashkëshortin e Zajmina Vasjarit në jahtin luksoz

Kreu i shtetit shqiptar, Ilir Meta, teksa po merret shumë me aktualitetin politik, po shfrytëzon.

Shqiptari humbi këmbën gjatë luftës, shokohet kur sheh foton e tij në paketën e cigareve. Djali i tij e kishte blerë në…

Nuk është hera e parë që kompanitë e duhanit përdorin imazhet e njerëzve në jetë.

Nisen për pushime në Turqi, familjes korçare i ndodh e papritura me gjyshin në Rinas

Një familjeje iu anuluan pushimet verorë pak ditë më parë sepse kishin harruar pasaportën e.

Një herë flet por i habit të gjithë, Albi Nako: Kam mbajtur gjarprin në krevat, nuk e kisha grua. Kur nëna ime e pa, tha…

Albi Nako ka treguar një histori personale duke i habitur të gjithë, ndersa ishte i.

Ai po i çmend të gjithë këto orë, e frikshme kush qëndron pas aplikacionit rus që të plak

Emri i tij po njihet dhe po përhapet me shpejtësinë e erës këto orë në.