Familja me 6 anëtarë shkon me pushime në Mal të Zi, por përballen me tmerrin

Kishin zgjedhur Malin e Zi që këtë vit të bënin pushimet verore, por një familje.

Çmenduria e plakjes masive zë edhe politikanët, ja si duken Berisha, Meta e Rama

“U ngrita në mëngjes dhe pash që më ishin plakur të gjithë miqtë. Është kthyer.

Paguan agjensinë t’u organizonte dasmën, plot 46 mijë paund për në Xhamajka, çifti përballet me m.akth

Do duhej të ishte dita me e bukur e jetes qe do mbahej mend pergjithmone..

Njihuni me parashikimin e yjeve për sot, ditë e vështirë për këtë shenjë

Dashi – Çiftet që janë në një lidhje, do të jenë konfuz në lidhje me zgjedhjet.

Zgjidh shalqinin më të mirë me këtë truk të vetëm dhe kaq të thjeshtë

Nuk keni nevojë ta hapni e ta shihni se si është bostani brenda. Ju duhet.

U tha se prindërit e tij nuk e donin Alba Hoxhën dhe prandaj u ndanë, reagon Albi Nako

Prej ditësh në media është komentuar gjatë për ndarjen e koreografit Albi Nako nga balerina.

Zgjidh gurin që të pëlqen më shumë dhe zbulo diçka të mrekullueshme nga vetja

Shumë njerëz kanë besuar, për shumë kohë dhe vazhdojnë ende të besojnë në fuqinë e.

Lajme të mira horoskopi sot, por vetëm për këtë shenjë

Dashi Kjo ditë mund të duket konfuze, por në të vërtetë mund të sjellë një.

Vajza i dërgon mesazhin e fundit të dashurit, por zbulon të vërtetën sh.okuese

Një çift të cilet janë ndarë, pasi vajza ishte shumë materialiste, eshte bere virale ne.

HISTORIA/ 23 vjeçarja e dashuruar me burrin që askush nuk do ta zgjidhte, ja pse

Një fjalë e urtë popullore thotë se dashuria nuk njeh moshë. E kështu ka rezultuar.