Ermal Mamaqi dhe Elvana Gjata marrin surprizën e hatashme për filmin, ja çfarë u bëri fansi

Filmi i aktorit dhe shou men Ermal Mamaqi me kengetaren Elvana Gjata qe ka vetem.

E gjithë bota pa dje diçka historike në qiell, por kjo është vajza që fsheh të vërtetën

Është një datë e cila do të mbahet mend gjatë dhe shumëkush do e kujtojë.

Dasma iu shkatërrohet nga ish e dashura e dhëndrit, shkon e veshur si nuse dhe bën deklaratën e fortë

Duhet të ishte dita e tyre më e bukur, por nuk ndodhi kështu. Një çift.

Moderatorja ia thotë troç gazetarit në emision live: Dua të fle me ty (VIDEO)

Gazetari i njohur Ervin Kurti ishte një nga të ftuarit e Bieta Sulos në “Ftesë.

Bieta Sulo i fton të diskutojnë për mashkullin modern, çunat e habisin fare me reagimin e tyre (Ja video)

Të ftuarit e ditës së enjte të Bieta Sulos, në emisionin “Ftesë në 5”, ishin.

Më 5 shkurt shënohet data e rëndësishme për miliona njerëz, mezi po presin që…

Ai njihet më së shumti nga fëmijët e vegjël dhe prindërit e tyre, por karakteri.

Renato Mekolli braktis Top Channel për Tv Klan? Vjen përgjigja e tij: Bisedova, dhe…

Renato Mekolli i ka dhënë fund thashethemeve që prej ditësh qarkullojnë në portale se ai.

Zgjidhni shpejt një engjëll, mësoni atë që ju pret në të ardhmen!

Këta engjëj sjellin emocione pozitive. Zgjidhni një prej tyre, dhe gjeni se çfarë rezervon e.

Zgjidhni një çift numrash, merrni një mesazh që sjell ëngjëlli nga qielli

Ka shumë mrekulli në botë, veçanërisht për ata që besojnë në to. Disa besojnë në.

Erjon Braçe zv.kryeministër, rrjeti ‘shpërthen’ nga memet (Foto)

Ndryshimet e reja në kabinetin qeveritar janë komentuar mjaft nga qyetarët dhe në rrjetet sociale.