E shtruan vajzën në spital, por mjekët i thonë se do v.desë. Familja bën gjestin prekës

Padyshim që për çdp prind, të marri vesh diçka të tillë për fëmijën e tji,.

U futën për të pastruar pusin, motër e vëlla humbin jetën dorë për dorë

Pastrimi i një pusi është kthyer në një tragjedi të vërtetë për një familje në.

Bota shumë pranë luftës, çfarë po ndodh mes Britanisë së Madhe dhe Iranit

Situata paraqitet tejet e tensionuar mes Britanisë së Madhe dhe Iranit. Regjistrimet audio, me radio-shkëmbimet.

I hoqën gjinjtë, bëri dhe kemio, në fund zbuloi se nuk kishte fare k.ancer. Historia e rëndë

Rastet kur edhe mjekësia që shpëton jetë ka dështuar, njihen në mbarë botën. Por sigurisht.

Të gjithë në krah të tij pas dorëheqjes, por shikoni çfarë qëndrimi mban kunata e Ramush Haradinajt

Gruaja e deputetit, Daut Haradinajt, Lola ka reaguar pas dorëheqjes së Ramush Haradinajt nga posti.

LAJM I FUNDIT/ Tërmet i fuqishëm, dëmtohen banesa e biznese

Një tërmet i fortë ka goditur kryeqytetin grek me një magnitude  5.3 ballë në shkallën.

Uau, sa shokuese. Në këtë qytet vajzat nuk blejnë dot lines, përdorin gazeta…Mungojnë në punë kur janë me perioda

Një studim shokues me të dhëna alarmante për vitet ku jetojmë. Thuhet se rreth 15%.

Nëna e shtatë fëmijëve, kush është presidentja e re që u zgjodh dje

Ursula von der Leyen është e pasionuar në ëndrrën e një Evrope federale dhe besnike.

Mbi 100 persona në sallën e operacionit, 50 orë pa ndalim. Kush janë dy binjaket që iu shpëtua jeta

Një arritje e madhe në mjekësi, duke bërë që dy vajza binjake të lindura rreth.

VIDEO/ Leva dhe gru.shta, plas keq sh.erri në plazh

Një sh.err masiv mes të rinjve është filmuar në plazhin e Barcelonës. Në konflikt u.