Tr.agjedi/ Ndërrojnë jetë 7 fëmijë, arsyeja është shumë e rë.ndë, u zunë poshtë nga…

Një klasë në Nairobi, Kenia është shembur herët këtë të hënë, duke v.r.arë shtatë fëmijë.

Video që s’duhet humbur/ Gazetari rrëzohet nga karrigia, kolegët ia pl.asin të qeshurës

Ai po fliste në një panel edhe me të ftuar tëm tjerë ndërsa një incident.

Dy vite luftonte me sëmundjen por emisionin nuk e la, sot stafi bën dedikimin rrëqethës për ndarjen nga jeta të gazetares së njohur

Dy vite më parë ajo u diagnostifikua me sëmundjen e rëndë të kan.cerit, por luftoi.

Bëri detoks në shtëpi për t’u dobësuar, humb jetën 29-vjeçarja e njohur

Ish-modelja e Playboy, Janna Rasskazova, 29 vjeç, ka humbur jetën pasi ka një ataku ndërsa.

LAJM I FUNDIT/ Ndërron jetë në moshën 40-vjeçare prezantuesja e njohur

Prezantuesja e njohur e televizionit italian, Nadia Toffa, e cila drejtoi emisionin ‘Le Iene’ në.

E shtruan vajzën në spital, por mjekët i thonë se do v.desë. Familja bën gjestin prekës

Padyshim që për çdp prind, të marri vesh diçka të tillë për fëmijën e tji,.

U futën për të pastruar pusin, motër e vëlla humbin jetën dorë për dorë

Pastrimi i një pusi është kthyer në një tragjedi të vërtetë për një familje në.

Bota shumë pranë luftës, çfarë po ndodh mes Britanisë së Madhe dhe Iranit

Situata paraqitet tejet e tensionuar mes Britanisë së Madhe dhe Iranit. Regjistrimet audio, me radio-shkëmbimet.

I hoqën gjinjtë, bëri dhe kemio, në fund zbuloi se nuk kishte fare k.ancer. Historia e rëndë

Rastet kur edhe mjekësia që shpëton jetë ka dështuar, njihen në mbarë botën. Por sigurisht.

Të gjithë në krah të tij pas dorëheqjes, por shikoni çfarë qëndrimi mban kunata e Ramush Haradinajt

Gruaja e deputetit, Daut Haradinajt, Lola ka reaguar pas dorëheqjes së Ramush Haradinajt nga posti.