Shkarkohen mbi 50 drejtorë, vendimi i fundit bombë i kryeministrit

Mbi 50 drejtorë dhe anëtarë të ndërmarrjeve dhe agjencive shtetërore janë shkarkuar me nje te.

Gjobë e lartë nëse dilni me makina të pista

Duket se një ligj i ri për Dubain do te penalizojë te gjithë ata pronarë.

Humbi jetën gjatë operacionit në hundë, mesazhet e trishta të miqve për 21 vjecaren

Janë prekëse mesazhet e miqve të 21 vjecares e cila humbi jetën papritur pasi ishte.

Bëri o.peracion hundën, mjekëve u del situata nga duart dhe 21-vjeçarja…

Një operacion plastik ka përfunduar me humbje jete ne Formia, Itali. Maria Chiara Mete, 21.

“Punonte kamarier por shiste…”, shqiptari lë pa mend policinë italiane

Një shqiptar ka rënë në prangat e policisë pasi shiste k.okainë. I riu shqiptar me.

Tmerr në qytet, banorët kundërshtojnë lirimin e banesave, digjen sende, plas keq

Nje situate aspak normale dhe e pazakonte po ndodh ne nje qytet italian. Qytetaret po.

Nuk ndalen dridhjet e tokës, tërmet i fuqishëm në zonën e rrezikshme

Nuk kanë të ndalur dridhjet e tokës. Sizmiologët lajmërojnë se ka pasur një tërmet të.

Mbeti mes katër rrugëve, nuk thoshte dot as emrin. Djalit 15 vjeçar i ndodh mrekullia dhe ju nuk do e besoni

Kur ishte vetëm 15 vjeç, ai kishte mbetur në rrugë pa shtëpi ku të fuste.

Shkundet vendi, tërmet 4.7 ballë. Natyra e nervozuar, shi dhe stuhi në vazhdim

Nje termet i forte ka shkundur serish vendin fqinj, Greqine, pas Kat.astrofave të njëpasnjëshme natyrore po.

Paguan agjensinë t’u organizonte dasmën, plot 46 mijë paund për në Xhamajka, çifti përballet me m.akth

Do duhej të ishte dita me e bukur e jetes qe do mbahej mend pergjithmone..