Qeveria dhe opozita arrijnë marrëveshje, Presidenti njofton vendimin

Vendi ka muaj që ndodhet në krizë politike. Mosmarrëveshjet mes presidentit dhe liderit të opozitës.

Kandidati refuzon intervistën me gazetaren, arsyeja e tij ju lë pa mend. Premtimi ndaj gruas ia ‘fut’

Robert Foster kandidon për guvernator për republikanët në Misisipi, por së fundmi ai ka bërë.

Shqiptari dhuron pamje si në filma. Policia shkon ta arr.estojë, ai bën lëvizjen ep.ike… por dështon  

Një shqiptarë në Angli ka dhuruar një skenë spe.ktakolare, si nëpër filma, ndërsa gjeti një.

Ah çfarë dh.imbje, humb jetën 2-vjeçari, i lëshoi dorën nënës dhe u pë.rplas nga furgoni

Një vogëlush vetëm dy vjeç ka humbur jetën pasi është pë.rplasur nga një furgon. Ai.

E rëndë/ Autobusi bie në greminë, humbin jetën 29 persona dhe plagosen 18 të tjerë

Një aksident i rë.ndë me të paktën 29 persona të mbetur vikt.imë, dhe 18 të.

Doni të ikin nga Shqipëria? Jo Gjermania, ky shtet është i duhuri për të punuar dhe jetuar më së miri

Shumë shqiptarë vitet e fundit kanë braktisur vendin dhe mijëra të tjerë bazuar në anketime.

Artisti i mirënjohur në gjendje të rënduar shëndetësore, bëhet gati për transplant veshkash

Stevie Wonder ka folur për operacionin e tij të ardhshëm. Ikona e muzikës zbuloi se.

Klientja porositi krahë pule, zbulon diçka të neveritshme aty

Emri i saj eshte i njohur ne mbare boten, e padyshim ajo kompani nuk ndihet.

Fituan lotarinë kombëtare, por i gjeti më e k.eqja

Fituan llotarine por nuk behet fjale te marrin parate. Jua themi ne pse. Lotaria Camelot.

Qytetari t.m.errohet nga ajo që gjeti pranë një shkolle sot në mëngjes, policia në alarm

Janë vënë në p.anik të gjithë njerëzit që e kanë mësuar këtë lajm. E Policia.