LAJM I FUNDIT/ Tërmet i fuqishëm, dëmtohen banesa e biznese

Një tërmet i fortë ka goditur kryeqytetin grek me një magnitude  5.3 ballë në shkallën.

Uau, sa shokuese. Në këtë qytet vajzat nuk blejnë dot lines, përdorin gazeta…Mungojnë në punë kur janë me perioda

Një studim shokues me të dhëna alarmante për vitet ku jetojmë. Thuhet se rreth 15%.

Nëna e shtatë fëmijëve, kush është presidentja e re që u zgjodh dje

Ursula von der Leyen është e pasionuar në ëndrrën e një Evrope federale dhe besnike.

Mbi 100 persona në sallën e operacionit, 50 orë pa ndalim. Kush janë dy binjaket që iu shpëtua jeta

Një arritje e madhe në mjekësi, duke bërë që dy vajza binjake të lindura rreth.

VIDEO/ Leva dhe gru.shta, plas keq sh.erri në plazh

Një sh.err masiv mes të rinjve është filmuar në plazhin e Barcelonës. Në konflikt u.

Shkarkohen mbi 50 drejtorë, vendimi i fundit bombë i kryeministrit

Mbi 50 drejtorë dhe anëtarë të ndërmarrjeve dhe agjencive shtetërore janë shkarkuar me nje te.

Gjobë e lartë nëse dilni me makina të pista

Duket se një ligj i ri për Dubain do te penalizojë te gjithë ata pronarë.

Humbi jetën gjatë operacionit në hundë, mesazhet e trishta të miqve për 21 vjecaren

Janë prekëse mesazhet e miqve të 21 vjecares e cila humbi jetën papritur pasi ishte.

Bëri o.peracion hundën, mjekëve u del situata nga duart dhe 21-vjeçarja…

Një operacion plastik ka përfunduar me humbje jete ne Formia, Itali. Maria Chiara Mete, 21.

“Punonte kamarier por shiste…”, shqiptari lë pa mend policinë italiane

Një shqiptar ka rënë në prangat e policisë pasi shiste k.okainë. I riu shqiptar me.