Amerika vendos, ja kujt zyrtari të lartë i ndalon hyrjen në SHBA

Një njoftim me rëndësi u bë i ditur në faqen e internetit të Departamentit të.

Djali i tij ndërroi jetë para pak kohësh, zyrtari i lartë merr vendimin e papritur

Në SHBA, marrin fund spekulimet e disa muajve me lëvizjen e sotme. Ish-zëvendëspresidenti amerikan, Joe.

Pasaniku lë jetën e luksit dhe fle në rrugë, arsyeja që ka do ju sh.krijë zemrën

Quhet Kieren Hamilton dhe ka bërë dicka që shumëkush do e quante m.arrëzi. 22-vjeçari milioner,.

Çfarë po ndodh në Mesdhe? Amerika i tregon forcën Rusisë me arsenal të rëndë

Situata nuk duket aspak e qetë. Për herë të parë pas 3 vjetësh SHBA-të dërgojnë.

H.ajdutët i bëjnë të papriturën miliarderit të naftës, pasi ai refuzoi t’u jepte…

E keni parasysh se njerëzit e pasur janë më të predispozuar të bien pre e.

Zgjedhjet presidenciale, një kandidat shqiptar synon postin e kreut të shtetit në Maqedoninë e Veriut

Sot Maqedonia e Veriut është nën ethet e zgjedhjeve për presidentin e ri. Në këto.

Dëgjohet b.reshëri au.tomatiku, flitet për 13 të v.rarë

T.r.onditet Meksika. Të paktën 13 persona, mes tyre edhe një fëmijë, mbetën pa j.etë. Kjo.

Historia/ E fejuara e dentistit pjek ëmbëlsirën, por fluturon 40 mijë euro

Ajo nuk e kishte menduar kurre se strudeli që kishte planifikuar te piqte do i.

E thirri për t’u sqaruar, shqiptari ther me thikë pronarin italian

Një ngjarje e rëndë është regjistruar në Itali. Një 32-vjeçar shqiptar është arrestuar ditën e.

Humb jetën papritur 11 vjeçarja, lau dhëmbët dhe…

Kujdes me produktet qe blini neper supermarkete, e para gje qe duhet pare eshte s.k.adenca!.