Doni të ikin nga Shqipëria? Jo Gjermania, ky shtet është i duhuri për të punuar dhe jetuar më së miri

Shumë shqiptarë vitet e fundit kanë braktisur vendin dhe mijëra të tjerë bazuar në anketime.

Artisti i mirënjohur në gjendje të rënduar shëndetësore, bëhet gati për transplant veshkash

Stevie Wonder ka folur për operacionin e tij të ardhshëm. Ikona e muzikës zbuloi se.

Klientja porositi krahë pule, zbulon diçka të neveritshme aty

Emri i saj eshte i njohur ne mbare boten, e padyshim ajo kompani nuk ndihet.

Fituan lotarinë kombëtare, por i gjeti më e k.eqja

Fituan llotarine por nuk behet fjale te marrin parate. Jua themi ne pse. Lotaria Camelot.

Qytetari t.m.errohet nga ajo që gjeti pranë një shkolle sot në mëngjes, policia në alarm

Janë vënë në p.anik të gjithë njerëzit që e kanë mësuar këtë lajm. E Policia.

Amerika vendos, ja kujt zyrtari të lartë i ndalon hyrjen në SHBA

Një njoftim me rëndësi u bë i ditur në faqen e internetit të Departamentit të.

Djali i tij ndërroi jetë para pak kohësh, zyrtari i lartë merr vendimin e papritur

Në SHBA, marrin fund spekulimet e disa muajve me lëvizjen e sotme. Ish-zëvendëspresidenti amerikan, Joe.

Pasaniku lë jetën e luksit dhe fle në rrugë, arsyeja që ka do ju sh.krijë zemrën

Quhet Kieren Hamilton dhe ka bërë dicka që shumëkush do e quante m.arrëzi. 22-vjeçari milioner,.

Çfarë po ndodh në Mesdhe? Amerika i tregon forcën Rusisë me arsenal të rëndë

Situata nuk duket aspak e qetë. Për herë të parë pas 3 vjetësh SHBA-të dërgojnë.

H.ajdutët i bëjnë të papriturën miliarderit të naftës, pasi ai refuzoi t’u jepte…

E keni parasysh se njerëzit e pasur janë më të predispozuar të bien pre e.