Mijëra shqiptarë kanë dalë në foto atje, zbulohet e vërteta për zjarrin në Katedralen e Notre Dame në Paris

Simboli i Frances, nje nga veprat me te mahnitshme te artit ne te gjithe boten,.

V.des bashkëshorja e ish presidentit

Në Moskë vdiq Mirjana Markoviç, e veja e ish presidentit serb Sllobodan Millosheviç, e cila.

Këngëtari i dasmës rrëfen historinë e dhëndrit në emision, ja ku shkoi ai dhe la nusen

Ju do të mendonit se dhëndri kishte ikur me dashnoren ditën e tij të dasmës?.

HISTORIA/ 23 vjeçarja e dashuruar me burrin që askush nuk do ta zgjidhte, ja pse

Një fjalë e urtë popullore thotë se dashuria nuk njeh moshë. E kështu ka rezultuar.

E gjithë bota pa dje diçka historike në qiell, por kjo është vajza që fsheh të vërtetën

Është një datë e cila do të mbahet mend gjatë dhe shumëkush do e kujtojë.

Zbulohet e vërteta e h.idhur në familjen e njohur, ja çfarë paska ndodhur

Një lajm i cili duket se ka ndikuar shumë keq në familjen mbretërore. Mediat kanë.

Grabitet një bankomat me para, gjithçka ndodhi për 4 minuta

Një supergrabitje e një bankomati është regjistruar nga kamerat e sigurisë në County Londonderry. Pamjet tregojnë.

Humbi djalin, babai e rikthen në jetë duke bërë diçka fare të thjeshtë

Një djalë, arriti të rikthehej në jetë më ndihmën e babait të tij. E pabesueshme.

Nëna e thërriste por ajo nuk dilte nga tualeti, celulari i merr jetën kësaj vajze

Ky është një veprim që e bëjmë të gjithë, por për një vajzë ka rezultuar.

Rezervon udhëtimin me miqtë, kjo grua merr mijëra dollarë surprizë. Arsyeja është sh.okuese

Një grua e duruar, me vullnet, ka arritur të bëhej fituesja e 10 000 dollarëve.