U vonua dy minuta dhe nuk e lanë të hipte në avion, ky burrë po shijon tani jetën sepse…

Sikur të mos ishin ato dy minuta vonesë, fati i tij do të ishte si.

Në vendin ku jetojnë mijëra shqiptarë ndodh e papritura, ja rr.eziku që u kanoset

Në shtetin ku jetojnë edhe mijëra shqiptarë, vjen një lajm i keq. Bëhet fjalë për.

Dje bota u mërzit shumë nga ky lajm, sot vjen informacioni i rëndësishëm

Një ditë pas ngjarjes që i drodhi zemrën njerëzve anembanë botës, ku aeroplani i kompanisë.

“Nuk ka ardhur në punë”, gjendet e va.rrosur në oborrin e shtëpisë 34-vjeçarja e njohur (Detajet)

Një producente filmash e cila është gjetur e va.rrosur në kopshtin e banesës së saj,.

Mendonte se kishte grip, nuk shkoi në spital, por pas 3 javësh i ndodh më e keqja. Familja dhe e dashura e tij në lot…

Një djalë i ri, vetëm 23-vjeçar ka humbur jetën pasi ka neglizhuar simptomat e asaj.

Nuk do ta besoni këtë histori! Ajo nuk kishte para mjaftueshëm për biletën e autobusit, studentja gjendet e ngrirë nga babai pas 48 orëve. Nëna e saj…

Ajo që do të lexoni më poshtë është historia e Iryna Dvoretska, 21 vjeçares e.

“O do shkosh me mua, ose të bëj atë që…”, mjekja fut në dorë pacientin dhe më pas ndodh çudia

Diagnostikon me kancer një pacient dhe nis një marrëdhënie intime me të, duke përfunduar më.

Shkuan për meshën e të dielës, shpërthimi u merr jetën 27 personave. Zbardhen detajet e frikshme

Një tragjedi e vërtetë kjo e sotme ku humbën jetën 27 persona ndërsa 77 të.

Tronditet bota e artit, humb jetën në moshën 32 vjeçare aktori dhe komediani jonë i dashur

Një lajm i trishtë vjen nga bota e artit dhe kinematografisë, ku është shuar në.

Nuk do t’u besoni syve, kjo nënë e re e lindi fëmijën në natyrë, arsyeja po çmend rrjetin

Këto janë foto të mahnitshme që rrallë hasim t’i shohim dhe të njihemi me histori.