I vë flakën burrit se nuk i dha kodin e telefonit, ndërron jetë 26-vjeçari

Një ngjarje e rëndë ka ndodhur në Indonezi, ku një 26 vjeçar ka gjetur vd.ekjen.

Ngjarje e kombshme në minierë, mbi 20 veta humbin jetën
Shpërthim i fuqishëm në mes të kryeqytetit, raportohet për disa të plagosur

Një ngjarje e rëndë ka ndodhur në orët e para të këtij mëngjesi, ku një.

Bleu shtëpi luksoze, ish-kryeministri e pëson keq

E ka pësuar keq ish-kryeministri pakistanez Nawaz Sharif. Raportohet se ai është dënuar me 7.

Qëllohet në restorantin e njohur, qyteti në panik

Të shtëna me ar.më zjarri janë shënuar sot në një restorant të njohur në qendër.

Çuditen mjekët, pacienti i bie kitarës gjatë ndërhyrjes së rrezikshme në tru(VIDEO)

Një video që qarkullon kohët efundit në agjensinë e lajmeve “Reuters”  është shpërndarë në rrjetet.

O Zot sa gjynah! E reja humb jetën në krahët e nënës

Histori e trishtë ajo e një vajze të re nga Skocia, e cila ka ndërruar.

Përplasje të ashpra Turqi-Greqi, zyrtarët e vendeve fqinjë tregojnë kufirin, paralajmërojnë

Mes zyrtarëve të lartë Greqisë dhe Turqisë ka pasur shkëmbim të ashpër replikash edhe kërcenime..

Çfarë po ndodh me mbrojtjen Amerikane? Ja çfarë zbulon dorëheqja e sekretarit të Mbrojtjes, paralajmërimi për…

Sekretari i Mbrojtjes  Amerikane James Mattis ka dhënë dorëheqjen. Në një letër ai shkruan: Presidenti.

Makina përplas një grup udhëtarësh, një grua humb jetën dhe plagosen rëndë 9 të tjerë

Një grua humbur jetën dhe nëntë të tjerë janë plagosur rëndë. Ky është bilanci tragjik.