Mos thyeni asnjë Euro/ Del njoftimi, pas 11 vitesh sot ndodh çudia

Sipas kursit zyrtar të Bankës së Shqipërisë gjatë ditës së sotme një euro është këmbyer.

A ju vjen keq o njerëz? Parashikohet me dhimbje se Shqipëria do zhduket, ky vit do jetë vendimtar

Pas një studimi që u publikua disa ditë më parë i cili tregonte se Shqipëria.

Lajmi i bujshëm për aeroportin e ri, gjithçka paska dështuar. Ja ç’po bën tani qeveria

Per aeroportin e Vlores tenderi do te zhvillohet nga fillimi, pasi bisedimet me kompanine turke.

Paga minimale në Shqipëri: Më e ulëta në Europë

Paga minimale në Shqipëri është 211 euro, ndërsa në Maqedoni 240 euro, sipas të dhënave.

Mbi 2000 apartamente në Booking, tatimet nuk i kontrollojnë dot

Në prag të sezonit turistik, vetëm në njërin prej portaleve më të mëdha të dhënies.

Paralajmërohet s.tuhi e frikshme, ja me çfarë do përballen shqiptarët!

Gazetari i njohur i ekonomisë Klodian Tomorri mendon se vendi ynë pritet të përballet me.

Pronarët nisin punëtorët në shtëpi, çfarë po ndodh me fabrikat e prodhimit

Punëtorët e shumë fabrikave të prodhimit në vend kanë marrë çantën për në shtëpi, pasi.

OSHEE nuk nxjerr faturat e dhjetorit, ja dëmi që po i shkakton bizneseve

Edhe pse data shënon 12 janar, duket se OSHEE nuk ka ende një përgjigje për.

Lajmi i keq për të gjithë! Euro është katandisur si mos më keq, kap minimumin historik

Prej fillimit të dhjetorit euro është nënçmuar ndaj lekut me më shumë se një pikë,.

Maqedonia po çon në humnerë Shqipërinë, pasi mori investitorët e huaj, tani po tërheq edhe bizneset tona

Maqedonia u rendit e para në rajon dhe e dhjeta në botë për klimën e.