Fillimisht do merrni një telefonatë të çuditshme, nga ky prefiks, por më pas shqiptarëve do u ndodhë e papritura

Kjo që do ju flasim më poshtë është skema mashtruese e radhës e cila po.

Nga Shkodra sot u firmos marrëveshja e rëndësishme, ja çfarë do hapet aty

Në mbledhjen e përbashkët të dy qeverive në Shkodër, Ministri i Brendshëm Fatmir Xhafaj dhe.

Ngrihet alarmi, këto janë skemat mashtruese që përdorin monedhë virtuale me ofertë fillestare

Duhet të keni kujdes sepse Autoriteti i Mbikëqyrjes Financiare ka nxjerrë edhe një herë paralajmërimin.

Nga sot kërcasin gjobat nëse shkoni të blini diçka dhe bëni këtë veprim!

A e dini se nga sot do të kërcasin gjobat për konsumatorët dhe shitësit që.

Menduat se mbaroi me kaq? Rama firmos tjetër kullë 21 katëshe në Tiranë, kurse për Rrugën e Arbrit…

Këshilli Kombëtar i Territorit ka miratuar në mbledhjen e së mërkurës një leje ndërtimi për.

Do pushoni në bregdet? Shkojnë në stratosferë çmimet e…

Në maj të 2018-ës, Këshilli i Ministrave  miratoi vendimin mbi  kriteret  që duhet të  plotësojë.

Vuloset taksa e Rrugës së Kombit, do vendoset pas sezonit turistik. Ja formula për kuksianët

Mbyllen negociatat mes grupit ndërministror qeveritar dhe kompanise koncesionare per rrugen Milot-Morinë. Keshtu eshte dale me.

Lajme të këqija për ata që përdorin abonenë, nga 1 korriku do jetë…

Nga dita e djeshme, operatorët e transportit kanë afishuar në mjediset e brendshme të urbanëve.

Plasi puna këtej, ministria shqiptare hap aplikimet. Ka 1 mijë vende të lira, por do bëni edhe qejf përveç pagesës

“Smile Albania” angazhon një mijë të rinj për të promovuar Shqipërinë turistike. Nga sot, mjafton.

Euro sërish në rënie papritur, nuk do e besoni me sa u ble sot. Kurse dollari…

Në tregun valutor vendas euro ka shënuar rënie sërish krahasuar me ditën e djeshme, euro.