Nuk është turp, studimi i ri thotë se sperma trajton këtë problem tek femrat

Në një studim të kohëve të fundit të kryer në Universitetin e Albany, një profesor.

Bënte s*ks me kolegen pas humbjes së madhe, burri rrëfen pengun që po e shkatërron

E dashur Deidre, Unë jam burrë i martuar, por e kam tradhëtuar gruan me kolegen.

Cilat janë fantazitë më të zakonshme të meshkujve në shtrat? Zbuloje tani!

Sfera e imagjinatës është shumë e rëndësishme për erosin mashkullore. Më poshtë, ju sjellim fantazitë.

Këto shenja tregojnë se burri bën s*ks edhe me dikë tjetër përveç jush, sidomos e fundit e tregon krejt zbuluar

Kur jemi të dashuruar, shpesh nuk vërejmë disa shenja që realisht janë shumë të rëndësishme.

E beson vërtet se burri të puth “zogun” sepse do të të japë vetëm kënaqësi? E dashur, ka disa gjëra që duhet të dish

Urojmë që ky artikull të mos shpërthejë polemika të padobishme, teksa adreson këtë temë. Gjithashtu.

Bëni këto stile në s*ks dhe ajo nuk do t’ju tradhtojë kurrë, por.. ndiqni këshillat sipas moshës

Nëse jeni duke kaluar probleme në jetën tuaj intime në çift, atëherë ndoshta është momenti.

Letra e vajzës së re: Mos më gjykoni! Është 23 vjet më i madh se unë, por në shtrat më kërkon të… dhe unë ia bëj!

Letra e vajzës drejtuar DEIDRE “Përshëndetje psikologe Deidre, unë që po ju shkruaj jam një.

Veprimi i çuditshëm që bëjnë femrat kur kalojnë në org*zmë, meshkujt s’arrijnë ta kuptojnë

Ajo që çdo çift kerkon ne lidhjen e vet, është padyshim një jetë seksuale aktive.

Historia/”I dashuri më bëri atë që burri s’ma bëri kurrë, tani mezi po pres …”

Një nënë e re nga Vlora ka dërguar në redaksinë e Shkodra News letrën e.

“E bëmë që natën e parë, por më bëri atë që s’më shkoi kurrë në mendje”

Një djalë i ka rrëfyer psikologes së “The Sun” hallin e madh që e shqetëson..