A ndikon gjatësia e *** në fertilitet? Erdhi përgjigja që askush nuk e priste

Shkencëtarët po përpiqen të mësojnë përse meshkujt gjithnjë e më shumë po bëhen më pak.

+18/ “Ata që nuk lëpijnë”, çfarë mendon mashkulli kur nuk ia bën qejfin partneres, apo kur e bën në këtë formë…

NGA ZHAKLIN LEKATARI Prej kohësh doja të shkruaja për këtë argument, të një rëndësie të.

Çfarë brezi po rrisim… 26-vjeçari shqiptar shantazh të mi.turës: S*ks me mua ose do të…

Prokuroria Themelore në Gjilan ka kërkuar caktim të masës së paraburgimit ndaj një 26-vjeçari, i.

Vajza hap një video me pullë të kuqe, ngrinë kur shikon prindërit e saj aty, por më e habitshme është…

Një vajzë ka përjetuar një situatë shumë të rëndë dhe të pa imagjinueshme. Ndërsa ishte.

“Jam në hall të madh… s*ksi me të më drithëroi, por reagimi i tij pas shtratit ishte shokuese”

Një vajzë e re ka treguar  një hall të madh që e ka zënë.. Ajo.

E keni ditur gabim, s*ksi më i mirë bëhet në këtë moshë

Logjika mund t’ju bëjë të mendoni se bëhet fjalë për të 20-tat, moshën kur mendohet.

Nuk është turp, studimi i ri thotë se sperma trajton këtë problem tek femrat

Në një studim të kohëve të fundit të kryer në Universitetin e Albany, një profesor.

Bënte s*ks me kolegen pas humbjes së madhe, burri rrëfen pengun që po e shkatërron

E dashur Deidre, Unë jam burrë i martuar, por e kam tradhëtuar gruan me kolegen.

Cilat janë fantazitë më të zakonshme të meshkujve në shtrat? Zbuloje tani!

Sfera e imagjinatës është shumë e rëndësishme për erosin mashkullore. Më poshtë, ju sjellim fantazitë.

Këto shenja tregojnë se burri bën s*ks edhe me dikë tjetër përveç jush, sidomos e fundit e tregon krejt zbuluar

Kur jemi të dashuruar, shpesh nuk vërejmë disa shenja që realisht janë shumë të rëndësishme.