Orgjia fatale: Tre burra të zh.veshur vd.esin pas ‘katërshes’ me një studente

Tre burra kanë v.d.ekur, pasi kanë bërë “një katërshe” me një studente në një hotel,.

Tani djem e dini ku të shikoni… Forma e këmbëve të femrave, tregon se si janë në shtrat

Kur një mashkulli i pëlqen një grua, ai i kushton shumë vëmendje të gjitha aspekteve.

Boo ç‘histori: “Bëra s*ks me shoqen e ngushtë të gruas sepse nuk më linte rehat… por e pësova”

Një 30 vjeçar i ka shkruar psikologes së “The Sun” duke i treguar një histori.

Historia e 33-vjeçares: U martova me burrin që doja, por tani zbulova tra.dhtinë e tij me…

Kam kontrolluar së fundmi telefonin e bashkëshortit tim dhe duket qartë se ai po më.

A ndikon gjatësia e *** në fertilitet? Erdhi përgjigja që askush nuk e priste

Shkencëtarët po përpiqen të mësojnë përse meshkujt gjithnjë e më shumë po bëhen më pak.

+18/ “Ata që nuk lëpijnë”, çfarë mendon mashkulli kur nuk ia bën qejfin partneres, apo kur e bën në këtë formë…

NGA ZHAKLIN LEKATARI Prej kohësh doja të shkruaja për këtë argument, të një rëndësie të.

Çfarë brezi po rrisim… 26-vjeçari shqiptar shantazh të mi.turës: S*ks me mua ose do të…

Prokuroria Themelore në Gjilan ka kërkuar caktim të masës së paraburgimit ndaj një 26-vjeçari, i.

Vajza hap një video me pullë të kuqe, ngrinë kur shikon prindërit e saj aty, por më e habitshme është…

Një vajzë ka përjetuar një situatë shumë të rëndë dhe të pa imagjinueshme. Ndërsa ishte.

“Jam në hall të madh… s*ksi me të më drithëroi, por reagimi i tij pas shtratit ishte shokuese”

Një vajzë e re ka treguar  një hall të madh që e ka zënë.. Ajo.

E keni ditur gabim, s*ksi më i mirë bëhet në këtë moshë

Logjika mund t’ju bëjë të mendoni se bëhet fjalë për të 20-tat, moshën kur mendohet.