Lajme të mira për nesër, këto shenja do kenë ditën më të bukur

Kjo e hënë do të jetë e dominuar nga një ndikim mjaft pozitiv i yjeve,.

S’e keni idenë ç’po humbisni… ja pse nuk duhet ta hidhni lëvozhgën e vezës!

Lëvozhga e vezës është studiuar për më shumë se një dekadë. Shumica prej nesh, gjëja.

Arbana Osmani largohet nga shtëpia e bashkëshortit…çfarë po ndodh me lidhjen 16 vjeçare

Lidhja 16 vjeçare mes Arbanës dhe Arditit duket se është drejt fundit. Të paktën kështu.

Habit në rrëfimin e tij aktori i dashur për publikun. Ja nga çfarë ka frikë Flor Binaj

Ka çuditur në rrëfimin e tij aktori mjaft i dashur për publikun Flor Binaj teksa.

Çfarë po hamë?! “Kisha kocka në gojë”, mësuesja gjen mi të ngordhur në oriz, e kishte blerë në…

Një mësuese e uritur u përball me një surprizë shumë të shëmtuar teksa po përgatiste.

‘Zaimina çfarë ke bërë moj??, fansat kapin detajin shokues në fytyrën e këngëtares

Një foto e postuar nga këngëtarja Zaimina Vasjari është bërë virale pasi fansat kanë kapur.

Mohojnë lidhjen, por çifti i njohur del bllof… ja si u zbuluan!

Alba Hoxha dhe Albi Nako janë përfolur për një lidhje të mundshme mes tyre, por.

Pasi theu pjatat e Top Channel, Renato Mekolli gati të marrë vendimin drastik

Shef Renato Mekolli, duket se nuk do të jetë më në Top Channel. Pas emisionit.

“Nuk mundem ta harroj”, vajza përlot me historinë e saj dhe ka nevojë për diçka

Historia e një vajze, që jeta e ka përballur me shumë vështirësi. Lexoni më poshtë:.

Çfarë ndodh me sapunët e papërdorur në hotele? Do habiteni nga kjo

A keni menduar ndonjëherë se çfarë ndodh me sapunët që nuk janë përdorur në hotele?.