Përloti të madh dhe të vogël, si e kuptoi se ishte shqiptar pas shumë vitesh në Australi

Të parët e tij migruan në Australi në vitet e 50-ta. Gjyshi humbi jetën në.

Keni dhimbje koke? Ja pse kjo është një gjë e mirë

Të paktën jeni inteligjentë. Sipas disa studimeve shkencore të kryera nëpërmjet një teknike inovative me.

Në pamje të parë duket normale, por as që jua merr mendja se çfarë fshihet pas kësaj fotoje

Një familje në Queensland mbeti e tmerruar nga një piton që po pushonte në verandën.

Ai shkon çdo ditë aty ta shohë, prej dy vitesh, me shpresën se ai do kthehet dhe do e përqafojë…(do qani kur ta lexoni)

Në këtë botë, qentë janë ndoshta krijesa që më së miri arrijnë të mishërojnë kuptimin.

Nusja nga Vlora me burrin emigrant, fut dashnorin natën në shtëpinë e vjehrrit. Historia e paparë

Një vajzë 25 vjeçare nga Vlora e cila është e martuar, jeton e ndarë me.

Aldos i ndodh çudia në emision, e marrin në telefon live dhe kërkojnë ti…’Të lutem mos ma prish’ (video)

Të premten që lamë pas, në emisionin e mëngjesit, Aldon Lipes, i ka ndodhur e.

Nuk i punonte Whatsapp, djali njeh më në fund nënën me të cilën jetonte prej kohësh

Çfarë do të bënim nëse të gjitha rrjetet sociale papritmas do të zhdukeshin, nëse teknologjia.

Një vajzë e vogël përshëndet shoferët e trenave çdo ditë, 3 vjet më vonë ata shohin një shenjë në të njëjtën dritare, por jo vajzën…

Njerëzit gjithmonë tentojnë të mendojnë se kur të kenë diçka, do të jetë përgjithmonë. Në.

“Ata po mendonin se po flija, që ishin vetëm dhe askush nuk po i shihte… Kur shikova burrin dhe vajzën time në kuzhinë u fsheha dhe pashë gjithë skenën” (VIDEO)

Të gjithë e dimë shprehjen: Nëna mbetet gjithmonë nënë. Nuk ka shprehje më të vërtetë.

U ndanë për shkak të sëmundjeve të ndryshme, 90-vjeçari kërkon të takojë gruan për herë të fundit

Dëshira e një të moshuari u realizua me sukses. 90-vjeçari David Mason donte që të t’i jepte.