Zbuloni shenjat më me fat në dashuri/ Ja çfarë premton horoskopi i fundjavës

DASHI  Nëse nuk doni qe entuziazmi dhe pasioni te shuhet ne jetën tuaj ne çift.

Hedhja spektakolare nga dritarja me litar të kuq/ Arratisja si në filma e politikanes  

Politikanja e parë  që u burgos në Kolumbi,  e cila u akuzua për blerje votsh, ka bërë nje arratije spektakolare. Ajo në fillim është hedhur nga dritarja me një litar të kuq, për tu laarrgur më pasë me një motorr. Pamjet video të arratisjes dramatike tregojnë se ish-kongresmenja u godit në tokë.

Parashikimi i horoskopit për muajin tetor, kjo shenjë merr lajmin e madh, ngritje të ndjeshme ekonomike

Njihuni me parashikimin mujor me detaje per cdo shenje horoskopi: DASHI Të përgjithshmet:Ne kete jave.

Humbi 58 kg dhe pësoi transformimin mbresëlënës, 33-vjeçarja tregon dietën që i ndryshoi jetën

Një nënë e dy fëmijëve ka rritur që të humbë gati 58 kilogramë , duke.

Mësojeni njëherë e mirë! Ja pse shtrati s’duhet të jetë kurrë me kokë nga dera

Nuk ka gjë më të keqe se të vuash nga mungesa e gjumit. Andaj nëse.

I shpërthen telefoni në karikim, humb jetën 14-vjeçarja

Një 14-vjeçare humbi jetën, pasi telefoni që kishte vendosur në karikim, mbi jastëkun e saj,.

I dërgoi për 6 muaj me radhë mesazhe numrit të vëllait të ndjerë, motra merr përgjigjen që s’e priste kurrë

Një grua vazhdoi të dërgonte mesazhe në numrin e vëllait të saj të ndjerë edhe.

Ato kurrë nuk flasin/ Sa shpesh m.asturbohen femrat? Përgjigjen ndoshta nuk e prisni…

Sa janë vajzat dhe gratë që e pranojnë publikisht se ma.sturbohen? Me siguri më pak.

E bujshme/ Lëvizjet tektonikë e zhdukën, zbulohet kontinenti poshtë Shqipërisë e Evropës

Universiteti i Utrehtit në Holandë ka bërë një zbulim që uket se do të ndryshojë.

Kurrë mos e vr.isni këtë insekt në shtëpinë tuaj, ja arsyeja

Dyzetkëmbëshi Kleopatra është një arthropod i verdhë gri i familjes së njëmijëkëmbëshit dhe centropodëve. Me.