E mbani mend Gymyshin? Ajo po luan një film tjetër, por i ndodh e papritura me…

Seriali në të cilin ajo luajti bëri bujë në Shqipëri. Gymysh, e cila ishte aktore.

Deputetët kapen ‘mat’ në parlament, joshësi dhe i ‘hutuari’ që nuk dinte ku ishte

Ndërsa në Dhomën e Përfaqësuesve “ziente beteja” në debatin për kërkesën për heqjen e imunitetit.

Kishte shkuar në të ftohtë në mësim, ai donte të bëhej mjek, por e gjejnë të ngrirë para se të futej në klasë sepse…

Stuhia polare vdekjeprurëse që po shkakton kërdinë në të gjithë Amerikën dhe ka lënë të.

Letra që do të zgjedhësh ka një paralajmërim të fortë për ty

Ndonjëherë ajo që ne shohim në plan të parë mund të thotë shumë për ne..

Do bini pre e një mashtrimi, bëjini sytë katër! Horoskopi për nesër befason

Dita e nesërme rezervon shumë surpriza për shenjat e horoskopit. Mirëpo, disa shenja duhet të.

Tre shenjat e horoskopit që do gjejnë dashurinë e vërtetë në shkurt

Të hënën, më 21 janar, Dielli u vendos në Ujor dhe do të qëndrojë deri.

Vajza adoptoi një mace, më pas i ndodh e paimagjinueshmja

Ajo ishte me pushime dhe vendosi të adoptonte një mace, megjithatë, momentet e gëzimit përfunduan.

“Vazhdon i rritet”/ Rike Roçi befason me deklaratë, pasi thanë se ishte lidhur me Noizyn

Para një viti në rrjetet sociale qarkullonte lajmi se bukuroshja Rike Roçi dhe reperi Noizy.

“Jemi 2 minuta nga fundi i botës”, paralajmërohet ora e gjykimit përfundimtar

Fundi i botës po vjen. Shkencëtarët tashmë janë duke e konfirmuar përmes konferencës “Jemi 2 minuta.

Hiqeni menjëherë, ky program në iPhone po ju bën gjëmën

Apple ka pranuar një gabim në aplikacionin “FaceTime”, që ju lejon të dëgjoni shkurtimisht bisedat.