Shtyp frenat e dorës në shpejtësinë 200 km/h, habitet nga ajo që ndodh

Incidentet me makina janë aq të shpeshta, saqë shpesh profesionistët eksperimentojnë me to. Teknologjia e.

“Do marrë fund gjithçka”, zonja Meri paralajmëron këtë shenjë horoskopi

Astrologia e njohur Meri Shehu ka publikuar horoskopin për ditën e sotme, ndërsa ka befasuar.

Ka humbur plot 42 kg në pesë muaj, ja çfarë ka ngrënë

Nuk jeni të vetmit që po kërkoni të bini nga pesha jo! Por mos u.

E njohim të gjithë me emrin Bujar, por aktori i madh tregon historinë e dhimbshme të emrit: Prindërit nuk më thërrisnin dot sepse…

Bujar Asqeriu është një aktor i mirënjohur i skenës dhe ekranit shqiptar. I ftuar sot.

Parashikimi i frikshëm, pas sh.katërrimit të Katedrales po ndodh fenomeni i çuditshëm

Ajo që i ndodhi Francës, kryeqytetit të saj Parisit këtë javë, ka trishtuar pa masë.

Në pak orë u mblodhën shuma marramendëse për Katedralen, Albi Nako nevrikoset dhe…

Nga e gjithë bota, në vetëm 24 orë u mblodhën për t’ju dhuruar qeverisë franceze.

Keni veshje të kësaj marke në dollapin tuaj? Lexoni lajmin që shokoi botën

Lajmi për mbylljen e dyqaneve Roberto Cavalli në SHBA shokoi botën e modës disa ditë.

‘E ka me ashensor privat, gjigande’, publikohet foto e shtëpisë luksoze të Veliajt

Publikohet një foto e shtëpisë ku jeton kryebashkiaku i Tiranës Erion Veliaj. Një qytetar ka.

Gjobitet Ora News, ja veprimi i Roza Latit në emision që nuk e duroi dot njeri

I ka bërë gj.ëmën televizionit ku punon Roza Lati. Bukuroshja është prej kohësh drejtuese e.

Pamjet drithëruese, në flakët e “Notre Dame” shfaqet dy herë imazhi i Krishtit

Një ngjarje e rëndë dhe e trishtë ishte ajo e djegies së katedrales së “Notre.