Nusja nga Vlora me burrin emigrant, fut dashnorin natën në shtëpinë e vjehrrit. Historia e paparë

Një vajzë 25 vjeçare nga Vlora e cila është e martuar, jeton e ndarë me.

Aldos i ndodh çudia në emision, e marrin në telefon live dhe kërkojnë ti…’Të lutem mos ma prish’ (video)

Të premten që lamë pas, në emisionin e mëngjesit, Aldon Lipes, i ka ndodhur e.

Nuk i punonte Whatsapp, djali njeh më në fund nënën me të cilën jetonte prej kohësh

Çfarë do të bënim nëse të gjitha rrjetet sociale papritmas do të zhdukeshin, nëse teknologjia.

Një vajzë e vogël përshëndet shoferët e trenave çdo ditë, 3 vjet më vonë ata shohin një shenjë në të njëjtën dritare, por jo vajzën…

Njerëzit gjithmonë tentojnë të mendojnë se kur të kenë diçka, do të jetë përgjithmonë. Në.

“Ata po mendonin se po flija, që ishin vetëm dhe askush nuk po i shihte… Kur shikova burrin dhe vajzën time në kuzhinë u fsheha dhe pashë gjithë skenën” (VIDEO)

Të gjithë e dimë shprehjen: Nëna mbetet gjithmonë nënë. Nuk ka shprehje më të vërtetë.

U ndanë për shkak të sëmundjeve të ndryshme, 90-vjeçari kërkon të takojë gruan për herë të fundit

Dëshira e një të moshuari u realizua me sukses. 90-vjeçari David Mason donte që të t’i jepte.

Nuk ekziston as në hartë, qyteti f.antazëm nga i cili askush nuk del i gjallë

Ozersk njihet si qytet fantazim. Por ky nuk ishte qyteti i vetëm i Bashkimit Sovjetik,.

I hoqën gjinjtë, bëri dhe kemio, në fund zbuloi se nuk kishte fare k.ancer. Historia e rëndë

Rastet kur edhe mjekësia që shpëton jetë ka dështuar, njihen në mbarë botën. Por sigurisht.

Sh.okuese, lind fëmija me tre koka

Diçka e pazakontë na vjen nga India. Është bërë e ditur se me datë 11.

Kjo është e reja që i shiti virgj*rinë politikanit për shumën marramendëse: Doja të bëja nënën krenare

Mahbuba Mammadzada, nje vajze 23 vjecare me nje pamje kaq te bukur, nxori në ankand.