Mamaja i kritikon nusen, djali i kthen përgjigjen epike: Nuk u martova me të që të lajë e të pastrojë, por…

Të gjithë i dimë problematikat e raportit nuse-vjehrrë dhe e anasjellta. Shpesh qëllon njëra negative,.

Meta fotografohet me bashkëshortin e Zajmina Vasjarit në jahtin luksoz

Kreu i shtetit shqiptar, Ilir Meta, teksa po merret shumë me aktualitetin politik, po shfrytëzon.

Shqiptari humbi këmbën gjatë luftës, shokohet kur sheh foton e tij në paketën e cigareve. Djali i tij e kishte blerë në…

Nuk është hera e parë që kompanitë e duhanit përdorin imazhet e njerëzve në jetë.

Ne të gjithë i hedhim lëvozhgat e vezëve, por ato shpëtokan jetë. Uau çfarë lajmi

Të gjithë ne i hedhim dhe nuk i përdorim lëvozhgat e vezëve, por së fundmi.

Uau, sa shokuese. Në këtë qytet vajzat nuk blejnë dot lines, përdorin gazeta…Mungojnë në punë kur janë me perioda

Një studim shokues me të dhëna alarmante për vitet ku jetojmë. Thuhet se rreth 15%.

Ka lek pafund dhe bën një jetë që ja kemi zili, por miliarderja shokon me deklaratën e saj

Historia e kësaj vajze vërteton më së miri atë shprehjen se pamja e jashtme gjithmonë.

Nga parandalimi i kancerit deri te normalizimi i tensionit të gjaku. Këto janë përfitimet që sjell përtypja e karafilave

Ne mund të kemi kuruar shumë sëmundje me mënyra të thjeshta, të lira dhe të.

Pas ndarjes nga Stresi, Kejsi shihet me unazë në gisht dhe duke u harbuar me…

Mesa duket e ka pritur deri sa doli nga b.urgu dhe kanë sqaruar gjithçka. Ajo.

Oferta që nuk mund ta humbisni! Zvicra ofron shtëpi me vetëm 1 euro, nuk do e besoni arsyen

Në Zvicër ky fshat ka vendosur të japë shtëpi me vetëm 1 euro në tentativë.

Po plaken të gjithë para kohe, por zbulohet e vërteta t.ron.ditëse: Ja çfarë po ju bën ky program

Pothuajse të gjithë tashmë po provojnë se si do të duken kur të plaken. I.