Kishin 71 vite bashkë, çifti i moshuar v.des në të njëjtën ditë

Herbert DeLaigle, 94 vjeç dhe Marilyn Frances DeLaigle, 88 vjeç kishin 71 vite të martuar..

Fatura nga restoranti në Sarandë që po çmend rrjetin

Ashtu si çdo sezon veror, edhe këtë vit, turistët në Jug të vendit janë shqetësuar.

Nëna hapni sytë nga edukatoret, kjo vogëlushe kalon picirë deri sa e ëma zbuloi veprimin e shëmtuar të mësueses

Kur i dërgojmë fëmijët tanë në një shkollë me drekë, ne e bëjmë këtë me.

Dalin dokumentet për të vënë duart në kokë, njihuni me kualifikimin që ka kandidatja e PS për këshillin bashkiak të Vaut të Dejës

Pas zgjedhjeve te 30 qershorit, kane nisur dhe kerkimet per te zgjedhurit e PS ne.

Qytetari publikon videon: Po ju paralajmëroj, kujdes nga kjo pikë karburanti

Një denoncim nga një qytetar i shqetësuar për cilësinë e naftës është bërë ditën e.

Hapet tenderi, ja sa euro duhen për të rrahur Taulant Ballën

Kreu i grupit parlamentar, Taulant Balla, deklaronte ditën e djeshme me krenari se ai kishte.

Dritan Prifti kthehet, historia e djalit që braktisi Anglinë për Libofshën e Fierit

Dritan Prifti është fieraku që braktisi Anglinë pas 20 vitesh për të ndërtuar vreshtat në.

Ah i ziu djalë, Fevziu paralajmëron dhëndrin që do i vijë për vajzën

Gazetari dhe moderatori i njohur i ekranit shqiptar, Blendi Fevziu është një baba shumë i.

Iku 9 muaj nga Shqipëria dhe bënte jetë aventureske, Mariza Ikonomi kthehet dhe habit: Sa e kam sharë veten

Për gati nëntë muaj, këngëtarja e njohur Mariza Ikonomi ndërmori një aventurë, ku udhëtoi në.

Kjo është shifra e majme e rrogës së Blendi Fevziut, ja si reagon kur ia zbulojnë në mes të emisionit

Do te ishte genjeshter nese do te thonim qe nuk kemi pike kuriozitet sesa eshte.