Shkon në provat e Portokallisë, Bukra shpërthen në lot kur sheh çfarë i kanë bërë

Një surprizë fantastike e cila e ka emocionuar pa masë, i është bërë me rastin.

E BUJSHME/ G.rabitja e Rinasit do të bëhet edhe film

Ilir Yzeiri dhe Arjan Curi, të ftuar në emisionin Zonë e Lirë, diskutuan mbi g.r.abitjen.

Nëse keni ngrënë kështu, vjen alarmi për ju. Mund t’i keni orët e numëruara

Shumë njerëz në botë, po i bëjnë vetes të keqen si pasojë e dëshirës për.

Ka ndryshuar sa nuk njihet nga jeta përrallore që po bën, ja çfarë ka ndodhur me këngëtaren shqiptare

Kengetarja e njohur me zerin e embel melodioz dhe te vecante, Mariza Ikonomi prej disa.

‘Po! Jam k*rvë, po ti?’ Gazetarja shqiptare lë pa fjalë me shkrimin e saj

Gazetarja e njohur shqiptare, Erjona Rusi, e cila eshte edhe nje aktiviste per te drejtat.

Në Lezhë po ndodh diçka e tmerrshme, ja çfarë bëjnë njerëzit kur sëmuren

Banorë të zonës së Tales në Lezhë, janë ankuar ne media se nuk kanë mjekë.

“Do kaloni një provë të vështirë dashurie”, shenjat e horoskopit me fundjavën më të keqe

Prilli do të jetë një muaj shumë i mirë për shumë shenja, por për disa të.

Volkswagen nxjerr njoftimin: 9 mijë euro nëse i dorëzoni këto makina

Ndotja që automjetet e vjetra kanë në krahasim me ato të rejat tashmë dihet. Volkswagen.

Ermal Mamaqi dhe Elvana Gjata marrin surprizën e hatashme për filmin, ja çfarë u bëri fansi

Filmi i aktorit dhe shou men Ermal Mamaqi me kengetaren Elvana Gjata qe ka vetem.

Pa nisur mirë, plas skandali tek ‘E diell’, largohet prezantuesi. Ja bisedat te grupi

Pa nisur mirë sezonin e ri, emisioni i fundjavës në Top Channel, E Diell duket.