Aktori shqiptar zhvishet në mes të rrugës, shoku e lë lakuriq, ja ç’ndodhi

Aktori i njohur humorit dhe i dashur per publikun, Olsi Bylyku shfaqet si asnjëherë me pare,.

Djeg shaminë e beqarit futbollisti i kombëtares, dasmë madhështore me flamurin kuqezi

I dha fund beqarisë me një ceremoni madhështore, duke lidhur kurorë me një vajzë bukuroshe të.

Nga sherri me Olti Currin tek dalja pa grim në ekran, Dalina Buzi bën ‘të fortën’ në Top Channel

Autore emisionesh, gazetare, pronare e një portali, Dalina Buzi producente dhe autore e njohur, ishte.

Si të humbni peshë me ujin e patëllxhanit në mënyrë natyrale, përdoreni saktësisht kështu për 7 ditë

Uji i patëllxhanit ka aftësinë të mbajë nën fre nepsin e tepruar por edhe për.

Supa e Nuses, receta e Shijes dhe shëndetit të mirë në shtëpi. Ja si ta përgatisni

Kjo është një recetë e vjetër, fantastike, më tipikja dhe e njohura e kuzhinës orinetale..

Dritan Prifti kthehet, historia e djalit që braktisi Anglinë për Libofshën e Fierit

Dritan Prifti është fieraku që braktisi Anglinë pas 20 vitesh për të ndërtuar vreshtat në.

Nëse djersisni shumë mund të keni një problem madhor, ja çfarë

Ka shumë persona që vuajnë nga aroma e pakëndshme e djersës që trupi i tyre.

Historia p.rekëse e nënë Miriban, pas shumë vitesh sheh dritën e diellit

Nuk është e vetmja që mban një histori të trishtë pas por tani ka gjetur.

Pozoi me Grida Dumën, por princeshës shqiptare i ndodh e papritura. Detaji që i prishi humorin

Prej disa kohësh përflitet se princeshë Elia Zaharia Zogu është shtatzënë. Në një foto publikuar.

Problemi më i madh i femrave merr përgjigjen që nuk dihej, do shpëtoni

E kush është femër e kupton shumë mirë për çfarë do flasim. Problemi më i.