E njohim të gjithë me emrin Bujar, por aktori i madh tregon historinë e dhimbshme të emrit: Prindërit nuk më thërrisnin dot sepse…

Bujar Asqeriu është një aktor i mirënjohur i skenës dhe ekranit shqiptar. I ftuar sot.

Hyri në studio dhe u emocionua, aktori i njohur bën deklaratën e papritur

Ishin duartrokitjet e publikut dhe ngritja e tyre në këmbë ato që e emocionuan aq.

Në pak orë u mblodhën shuma marramendëse për Katedralen, Albi Nako nevrikoset dhe…

Nga e gjithë bota, në vetëm 24 orë u mblodhën për t’ju dhuruar qeverisë franceze.

Keni veshje të kësaj marke në dollapin tuaj? Lexoni lajmin që shokoi botën

Lajmi për mbylljen e dyqaneve Roberto Cavalli në SHBA shokoi botën e modës disa ditë.

Mashkulli i parë në jetën e saj, Andrra nxjerr foton kur i uleshin në gjunjë para se të njihte Sinanin

E kushdo ka vëlla, e kupton kaq gjë. Se ai do mbetet përgjithnjë mashkulli i.

Çmendi shqiptarët me rolet e tij në filmat turq, shikoni çfarë po ndodh me këtë aktor s*ksi

Albert Dumani, ka dhënë një lajm të mirë për shumë gra e burra të apasionuar.

‘E ka me ashensor privat, gjigande’, publikohet foto e shtëpisë luksoze të Veliajt

Publikohet një foto e shtëpisë ku jeton kryebashkiaku i Tiranës Erion Veliaj. Një qytetar ka.

Gjobitet Ora News, ja veprimi i Roza Latit në emision që nuk e duroi dot njeri

I ka bërë gj.ëmën televizionit ku punon Roza Lati. Bukuroshja është prej kohësh drejtuese e.

Vajza i dërgon mesazhin e fundit të dashurit, por zbulon të vërtetën sh.okuese

Një çift të cilet janë ndarë, pasi vajza ishte shumë materialiste, eshte bere virale ne.

Shqiptari që po ‘çmend’ personazhet e Hollivudit: Si arrita të bëhesha i famshëm në Amerikë

Ai është shembulli i një njeriu që ka realizuar gjithçka me shumë mund. Nazim Salihu.