Doktori “iu del borxhit” gjithë meshkujve: Kjo gjë duhet bërë para se të mbushni 35, sepse në të kundërt do i ‘bini murit me kokë’!

Hulumtuesit sugjerojnë që meshkujt duhet të krijojnë familje para se t’i mbushin 35 vjet në.

Si të zbardhni dhëmbët me lëkurën e bananes

Lëkurat e bananeve të pjekura janë shumë të pasura me kalium. Kështu që ato mund të ndihmojnë.

Si të bëni në shtëpi gurabijet e famshme me gjalpë, sa i hanim kur ishim fëmijë

Gurabiet janë një ëmbëlsirë e thjeshtë por që përdoren gjërësisht në vendin tonë. Ajo me.

Ai shkon çdo ditë aty ta shohë, prej dy vitesh, me shpresën se ai do kthehet dhe do e përqafojë…(do qani kur ta lexoni)

Në këtë botë, qentë janë ndoshta krijesa që më së miri arrijnë të mishërojnë kuptimin.

Edhe ajo u nda nga burri, tani nuk fshihet më. Përqafime e pasion me aktorin

Edhe pse nuk e kanë konfirmuar publikusht, prej muajsh përflitet se moderatorja Bora Zemani dhe.

Nusja nga Vlora me burrin emigrant, fut dashnorin natën në shtëpinë e vjehrrit. Historia e paparë

Një vajzë 25 vjeçare nga Vlora e cila është e martuar, jeton e ndarë me.

Aldos i ndodh çudia në emision, e marrin në telefon live dhe kërkojnë ti…’Të lutem mos ma prish’ (video)

Të premten që lamë pas, në emisionin e mëngjesit, Aldon Lipes, i ka ndodhur e.

E vini dorën herë pas here në shpinë? Kjo shenjë po jep alarmin për ju, mund të jeni në rrezik serioz

Gjithnjë e më shumë njerëzit anembanë botës po përjetojnë çrregullime që variojnë nga pezmatimi i.

Nuk i punonte Whatsapp, djali njeh më në fund nënën me të cilën jetonte prej kohësh

Çfarë do të bënim nëse të gjitha rrjetet sociale papritmas do të zhdukeshin, nëse teknologjia.

Rojet e plazhit po u marrin telefonat prindërve në këtë plazh, arsyeja është vërtet emocionuese

Sigurisht, që duke qenë në bregdet, ju ka ndodhur të jeni dëshmitar të skenave të.