‘E ka me ashensor privat, gjigande’, publikohet foto e shtëpisë luksoze të Veliajt

Publikohet një foto e shtëpisë ku jeton kryebashkiaku i Tiranës Erion Veliaj. Një qytetar ka.

Gjobitet Ora News, ja veprimi i Roza Latit në emision që nuk e duroi dot njeri

I ka bërë gj.ëmën televizionit ku punon Roza Lati. Bukuroshja është prej kohësh drejtuese e.

Vajza i dërgon mesazhin e fundit të dashurit, por zbulon të vërtetën sh.okuese

Një çift të cilet janë ndarë, pasi vajza ishte shumë materialiste, eshte bere virale ne.

Shqiptari që po ‘çmend’ personazhet e Hollivudit: Si arrita të bëhesha i famshëm në Amerikë

Ai është shembulli i një njeriu që ka realizuar gjithçka me shumë mund. Nazim Salihu.

Kjo mësuese në Shqipëri po habit të madh e të vogël me vendimin që ka marrë

Kjo grua quhet Vera dhe me profesion mësuese në ciklin 9-vjeçar në lëndën e matematikës, ajo.

D.jegia e Notre Dame, kush është miliarderi që dhuroi shifrën marramendëse për rindërtimin e saj

Brigada e z.jarrfikësave të Parisit tha të martën se struktura e katedrales së famshme të.

E mbani mend Elvis Pupën? Sot me të paska ndodhur ajo që nuk i shkonte në mend askujt

E mbani mend aktorin e njohur të humorit Elvis Pupa? Qe kur eshte prezantuar per.

Tre teoritë mbi ëndrrat, do gjeni shumë përgjigje për dyshimet tuaja

Mund ta keni pyetur shpesh veten pse ne njerëzit ëndërrojmë dhe a A kanë kuptim.

Burrin emigrant, bën fëmijë me një tjetër dhe e braktis: Kur e takova pas 16 vitesh…

Një vajzë 19-vjeçare nga Kosova rrëfen për herë të parë në “Fol me psikologen” momentet.

Shkon në provat e Portokallisë, Bukra shpërthen në lot kur sheh çfarë i kanë bërë

Një surprizë fantastike e cila e ka emocionuar pa masë, i është bërë me rastin.