Hithra, bima që falimenton farmacitë! Vetitë e jashtëzakonshme për shëndetin

Ajo të përvëlon që me prekjen e parë, por pavarësisht drithërimës është e pamundur të.

Keni më shumë se 10 kilogramë toksina në zorrën tuaj dhe nuk e dini, ja si ta pastroni traktin tretës në mënyrë natyrale

Është befasuese: Mund të keni më shumë se 10 kilogramë toksina në zorrët tuaj; ja.

ISHP jep alarmin për shqiptarët: Virusi i gripit të syrit është i formës agresive, duhet…

Instituti i Shëndetit Publik paralajmëron qytetarët për një virus të ri që qarkullon këtë verë.

Dieta 3 ditore me patate dhe kos, ia vlen ta provoni dhe të “mundoheni” sepse humbisni deri në 5 kg

Zgjedhja perfekte nëse doni të humbisni 5 kg këtë fundjavë. Duke provuar këtë dietë me.

Mamaja i kritikon nusen, djali i kthen përgjigjen epike: Nuk u martova me të që të lajë e të pastrojë, por…

Të gjithë i dimë problematikat e raportit nuse-vjehrrë dhe e anasjellta. Shpesh qëllon njëra negative,.

Meta fotografohet me bashkëshortin e Zajmina Vasjarit në jahtin luksoz

Kreu i shtetit shqiptar, Ilir Meta, teksa po merret shumë me aktualitetin politik, po shfrytëzon.

Shqiptari humbi këmbën gjatë luftës, shokohet kur sheh foton e tij në paketën e cigareve. Djali i tij e kishte blerë në…

Nuk është hera e parë që kompanitë e duhanit përdorin imazhet e njerëzve në jetë.

Ne të gjithë i hedhim lëvozhgat e vezëve, por ato shpëtokan jetë. Uau çfarë lajmi

Të gjithë ne i hedhim dhe nuk i përdorim lëvozhgat e vezëve, por së fundmi.

Uau, sa shokuese. Në këtë qytet vajzat nuk blejnë dot lines, përdorin gazeta…Mungojnë në punë kur janë me perioda

Një studim shokues me të dhëna alarmante për vitet ku jetojmë. Thuhet se rreth 15%.

Ka lek pafund dhe bën një jetë që ja kemi zili, por miliarderja shokon me deklaratën e saj

Historia e kësaj vajze vërteton më së miri atë shprehjen se pamja e jashtme gjithmonë.