Nga parandalimi i kancerit deri te normalizimi i tensionit të gjaku. Këto janë përfitimet që sjell përtypja e karafilave

Ne mund të kemi kuruar shumë sëmundje me mënyra të thjeshta, të lira dhe të.

Mbi 100 persona në sallën e operacionit, 50 orë pa ndalim. Kush janë dy binjaket që iu shpëtua jeta

Një arritje e madhe në mjekësi, duke bërë që dy vajza binjake të lindura rreth.

Ai po i çmend të gjithë këto orë, e frikshme kush qëndron pas aplikacionit rus që të plak

Emri i tij po njihet dhe po përhapet me shpejtësinë e erës këto orë në.

Ah sa me fat ato që lindin në korrik, ja të veçantat e fëmijëve të këtij muaji

Të lindurit në muajin korrik u përkasin dy prej shenjave më të forta të horoskopit.

Rudina Xhungën e pushojnë nga puna, Vera Grabocka i bën të papriturëm

Gazetarja e njohur Rudina Xhunga ka zbuluar së fundmi në një intervistë mediatike disa të.

E mbani mend diellin tek Teletabis? Nuk do e besoni si ka ndryshuar ai bebi

Ky serial ka shenjuar femijerine e shume personave qe tani jane madhore. “Teletubbies”, një program.

Kujdes kur e përdorni pastën e dhëmbëve, mund ta pësoni si kjo grua

Kjo foto tregon pasojat e tm.errshme, pasi një grua përdori pastën e dhëmbëve mbi dorën.

Djeg shaminë e beqarit futbollisti i kombëtares, dasmë madhështore me flamurin kuqezi

I dha fund beqarisë me një ceremoni madhështore, duke lidhur kurorë me një vajzë bukuroshe të.

Nga sherri me Olti Currin tek dalja pa grim në ekran, Dalina Buzi bën ‘të fortën’ në Top Channel

Autore emisionesh, gazetare, pronare e një portali, Dalina Buzi producente dhe autore e njohur, ishte.

Si të humbni peshë me ujin e patëllxhanit në mënyrë natyrale, përdoreni saktësisht kështu për 7 ditë

Uji i patëllxhanit ka aftësinë të mbajë nën fre nepsin e tepruar por edhe për.