Studimi shokues: Nëse lind i varfër, ja çfarë të pret

Një person që merr edukimin e nevojshem dhe nuk ka të ardhura të mjaftueshme, konsiderohet.

“Familja më gjeti burrë të më prishte mendjen”, rrëfimi i vajzës që sot bën diçka shumë të bukur

Kënga dhe kërcimi kanë qenë pasionet e saj. Merrte pjesë në çdo dasmë të fshatit.

Dasma iu shkatërrohet nga ish e dashura e dhëndrit, shkon e veshur si nuse dhe bën deklaratën e fortë

Duhet të ishte dita e tyre më e bukur, por nuk ndodhi kështu. Një çift.

Kishte përvjetorin e lidhjes me bashkëshorten, Flori e lë dhe i shkon në takim sepse…

Aktori i njohur i humorit, Florian Bianaj ishte sonte në emisionin me fëmijë, Në Kurthin.

Plas grushti në studion e emisionit në Top Channel, ja çfarë ndodhi

Ndau sot me publikun emocionet e fitores së titullit Kampion i Ballkanit në xhudo, për.

Si të përdorni hudhrën si kurë kundër reumatizmës

Artriti reumatoid është një sëmundje që karakterizohet nga një problem autoimun dhe inflamator që ndikon.

Keni fryrje barku? Boll u torturuat, me këto 4 ushqime do ndihmoni veten menjëherë

Ndjenja e “të fryrit” të stomakut është një problem që prek shumë njerëz. Kjo mund.

Nesër mund të jetë vonë! Mesazhi i fortë i gruas së Veliajt, ajo po vuan…

Dy javë më parë ajo humbi njeriun e saj të shtrenjtë, babanë. Sot ajo ndien.

Ish banori i BB lirohet nga bu.rgu pas akuzave të rënda, u kërkonte favore se*suale edhe…

Ai kishte nisur emisionin “The one show nga Kika” në një televizion shqiptar, ku rreth.

Me muaj kam hezituar të flas, por nuk do ia kisha dalë nëse…shkrimtarja na bëri me dhimbje zemra me fjalët e saj

Ashtu si rrobat që mbante veshur, me shpirtim vrerosur e dhimbjen që ia lexon lehtë.