E keni mbajtur për të larguar syrin e keq, nuk do e besoni kuptimi që ka ky objekt

Ka shumë persona të cilët janë supersticiozë dhe besojnë në objekte të veçanta të cilat.

A e dini të vërtetën e letrës higjenike? 15 tradita që do ju çudisin

Nga çdo shtet i botes, ka shume gjera për të mësuar sa i përket kulturës.

Biu, një nga të pasurit e Tiranës bën veprimin që nuk i shkon askujt ndër mend

Personi që shihni ne foton më lart, quhet Hazbi Dervishi, ose Biu dhe është një.

Simboli i vezëve të kuqe për Pashkë, ja ato që nuk dinit

Kur i referohemi festës së Pashkëve nuk mund të mos na shkojnë në mendje vezët.

Ish burri i vjen në emision t’i kërkojë falje, gruaja sh.okohet. Ja ç’ndodhi në studion e Arbanës

Agimi kishte zgjedhur programin Dua të të bëj të lumtur sonte per t’i kërkuar falje.

Djali shkoi mbrëmë në një nga pub-et e njohura, kur përfundoi në shtëpi u sh.okua

Një djalë 30 vjeç, i cili ishte dehur pas një feste, u zgjua mëngjesin e.

Zbulon të ardhmen e Mauro Icardit, ja deklarata e bujshme

Sulmuesi i Interit, Mauro Icardi, do të vijojë të jetë pjesë e skuadrës zi-kaltër edhe.

I ndryshoi fati papritur teksa jepte mësim, Miranda merr SMS e trishtë

Lauren Miranda ishte si çdo ditë të zakonshme në shkollë ku ajo jepte lëndën e.

Keni dhembje gjuri? Do sh.okoheni nga kjo që do lexoni tani

Keni probleme me gjurin dhe nuk dini nga se ju shkaktohet? Mund të jetë pasojë.

Ajo iku nga shtëpia kur ishte 12 vjeçe, bosi i naftës e merr dhe…shikoni jetën që bëjnë sot

E kush nuk do të donte të ishte në vendin e saj? Bossi, Valentin Romanov,.