Fantazia e Kastro Zizos nuk ka fund, shpall publikisht kandidaturën për…

Si gjithmonë sa here shfaqet në televizione Kastro Zizo kalon çdo parashikim të mundëshëm qe.

Çiljeta rrëfen momentin më të vështirë të jetës së saj, si rrallë herë

Kengetarja e dashur per publikun, Ciljeta, ne nje intervistë për revistën “Who”, ka rrëfyer disa.

Nuk na e merrte mendja kurrë, ja pse Monika dhe Iliri nuk i bëjnë kurrë pushimet jashtë shtetit. Ajo ka ca ankesa për burrin që…

E kthyer tashmë në një traditë, LRI organizon çdo vit kampin rinor në Jalë. Përveç.

“Po më kërcënojnë se flas në emër të tij”, kush është ‘Franca’, sopranoja që u dashurua me akuzuesin e madh të Sali Berishës

Erjona P., që njihet me pseudonimin “Franca”, e dashura e Izet Haxhisë, flet per here.

Ju tregojmë jetën në qytetin ku nuk prodhohet më asgjë, djemtë duan të ikin, por ama mbrëmja aty ka diçka që nuk e gjen në tjetër vend…

Në fund të viteve ‘90 aty banonin rreth tetë mijë persona. Aktualisht bashkë me rrethina.

Viola Spiro braktis të dashurin problematik 5 muaj pasi ribashkimit, ja planet e reja larg ekranit

Bukuroshja e ekranit shqiptar, Viola Spiro, e ftuar në emisionin “Pushime on Top” në “Top.

Ikën për fare nga Shqipëria, çifti i artistëve tregon jetën e re në Kanada

Për herë të parë që kur u larguan nga Shqipëria drejt Kanadasë çifti i artistëve.

Anjeza Maja e mbyll me Top-in dhe shkon tek Klan-i, por ka diçka që duhet ta dimë. Ajo…

Moderatorja e dashur e ekranit shqiptar, Anjeza Maja largohet nga Top Channel pas tre vitesh.

Apeli i fortë i mjekut infeksionist: Kush preket më lehtë tani në verë nga infeksioni, si t’i ruani ushqimet mos prishen

Mjeku i njohur Tritan Kalo, infeksionist, tropikalist dhe reaminator tregon se cilat janë kategoritë më.

Blendi Fevziu tregon pasionin për zhytjen dhe për dashurinë e parë

Gazetari dhe moderatori i njohur Blendi Fevziu në “Pushime on Top”, teksa po shijon plazhet.