Aktorja që ka çmendur shqiptarët tek seriali “Çukur” në Tiranë, e pabesueshme çfarë ka bërë

Perihan Savas është një yll i epokës së artë të kinematografisë turke. Aktorja që numëron pjesëmarrjen.

Mediat thanë se shqiptarët i g.rabitën shtëpinë, flet Lefter Pantazis

Shtëpia e këngëtarit të njohur grek Lefteris Pantazis, disa muaj më parë ra pre e.

A duhet ushtria edhe në Shkodër? Lleshaj: Këta që vënë k.ujën kanë pasur 19…

Për ministrin e Brendshëm situata e k.r.i.mit në vend vërtetë është e r.ë.ndë, por referuar.

Lajmi se ata duhen mori dhenë, reagon urgjent ish zëdhënësja e PD

Ata njihen për miqësinë e ngushtë që kanë me njëri tjetrin. Të dy shumë të.

E njohim të gjithë me emrin Bujar, por aktori i madh tregon historinë e dhimbshme të emrit: Prindërit nuk më thërrisnin dot sepse…

Bujar Asqeriu është një aktor i mirënjohur i skenës dhe ekranit shqiptar. I ftuar sot.

Hyri në studio dhe u emocionua, aktori i njohur bën deklaratën e papritur

Ishin duartrokitjet e publikut dhe ngritja e tyre në këmbë ato që e emocionuan aq.

E mbani mend Erion Korinin që këndonte me Greta Koçin? Zbulohet ku kishte humbur gjithë këto vite

Ju kujtohet besojë këngëtari Erion Korini, i cili ka bashkëpunuar në një baladë edhe me.

E fshehu prej vitesh, këngëtarja shqiptare flet për herë të parë për bashkëshortin

Nuk ka shumë kohë që e ëmbla me zërin e bukur, Rona Nishliu, u rikthye në muzikën.

Fotografia që t.ronditi botën, gruaja rrëfen si e risolli në jetë foshnjën që mbante në gj.i 20 vite më parë

Kjo fotografi, nëpërmjet të cilës bota kupton gjithë dhimbjen që la L.ufta në Kosovë. Aty,.

Duket e ëmbël dhe e mirë, por Valbona Selimllari qenka shumë e keqe me fëmijët. Ja çfarë u thotë

Valbona Selimllari ishte e ftuar në emisionin “Tempora” mbrëmjen e së martës në RTV Ora..