Lajmi se ata duhen mori dhenë, reagon urgjent ish zëdhënësja e PD

Ata njihen për miqësinë e ngushtë që kanë me njëri tjetrin. Të dy shumë të.

E njohim të gjithë me emrin Bujar, por aktori i madh tregon historinë e dhimbshme të emrit: Prindërit nuk më thërrisnin dot sepse…

Bujar Asqeriu është një aktor i mirënjohur i skenës dhe ekranit shqiptar. I ftuar sot.

Hyri në studio dhe u emocionua, aktori i njohur bën deklaratën e papritur

Ishin duartrokitjet e publikut dhe ngritja e tyre në këmbë ato që e emocionuan aq.

E mbani mend Erion Korinin që këndonte me Greta Koçin? Zbulohet ku kishte humbur gjithë këto vite

Ju kujtohet besojë këngëtari Erion Korini, i cili ka bashkëpunuar në një baladë edhe me.

E fshehu prej vitesh, këngëtarja shqiptare flet për herë të parë për bashkëshortin

Nuk ka shumë kohë që e ëmbla me zërin e bukur, Rona Nishliu, u rikthye në muzikën.

Fotografia që t.ronditi botën, gruaja rrëfen si e risolli në jetë foshnjën që mbante në gj.i 20 vite më parë

Kjo fotografi, nëpërmjet të cilës bota kupton gjithë dhimbjen që la L.ufta në Kosovë. Aty,.

Duket e ëmbël dhe e mirë, por Valbona Selimllari qenka shumë e keqe me fëmijët. Ja çfarë u thotë

Valbona Selimllari ishte e ftuar në emisionin “Tempora” mbrëmjen e së martës në RTV Ora..

Iva Tiço shkrin së qeshuri moderatoren e Top Channel, ja përgjigja që habiti të gjithë

Gazetarja e njohur Iva Tico ka qenë e ftuar në emisionin e Bieta Sulos, në.

Shqiptari që po ‘çmend’ personazhet e Hollivudit: Si arrita të bëhesha i famshëm në Amerikë

Ai është shembulli i një njeriu që ka realizuar gjithçka me shumë mund. Nazim Salihu.

U nda nga djali i Jozefinës, Eva Murati zbulon mesazhet që i çojnë futbollistët

Bukuroshja e adhurueshme nga shume vajza e meshkuj, moderatorja e emisionit “Champions League”, Eva Murati.