U dashurua me një burrë dhe një femër tjetër, sot ish-Missi i Shqipërisë bën deklaratën e fortë

Lidhja e ish-Miss Shqipërisë, Egla Harxhi me Alesian dhe Ale de Basseville ishte një ndër.

Klajda Gjosha në muajin e 6 të shtatzënisë, ja sa kilogramë ka shtuar ish deputetja

Klajda Gjosha ishte e ftuar sot në Ftesë në Pesë ku ndau emocionet e pritjes.

Ylli Rakipi befason: Rama më ngritën kurth te Top Channel, flet për një përplasje të madhe si 97-a

Gazetari dhe moderatori Ylli Rakipi ka deklaruar sonte se kryeministri Rama ka tentuar t’i mbyllë.

E BUJSHME/ G.rabitja e Rinasit do të bëhet edhe film

Ilir Yzeiri dhe Arjan Curi, të ftuar në emisionin Zonë e Lirë, diskutuan mbi g.r.abitjen.

“Familja më gjeti burrë të më prishte mendjen”, rrëfimi i vajzës që sot bën diçka shumë të bukur

Kënga dhe kërcimi kanë qenë pasionet e saj. Merrte pjesë në çdo dasmë të fshatit.

‘Ktu ishte luftë moj luftë’, dëshmitari që pa gjithçka teksa punonte tokën tregon: Zona gjëmonte nga breshëritë dhe…

Burri që shihni në foton më lart quhet Ismet Vladi, i cili ishte duke punuar tokën.

Ish ministrja shqiptare zbulon incidentin me dadon: E mora djalin 3 muajsh në konferencë në Itali, ma mbajti…

Politikania shqiptare Mimoza Kusari Lila, ka pranuar se ka patur raste kur nuk ka qenë.

E mbani mend aktoren e njohur Suela Konjari? Ja çfarë i paska ndodhur

E mbani mend aktoren e njohur me shumë role në teatër dhe filma, Suela Konjari?.

A keni bërë dashuri me Ramën? Rrëfehet Mimoza Ahmeti

As unë nuk e dija deri atë mëngjes kur ra telefoni: “Jam unë, tha ai,.

Imiton Ramën te Portokallia, Flori thotë diçka që nuk pritej

Aktori i njohur i humorit, Florian Bianaj ishte sonte në emisionin me fëmijë, Në Kurthin.