Nuk na e merrte mendja kurrë, ja pse Monika dhe Iliri nuk i bëjnë kurrë pushimet jashtë shtetit. Ajo ka ca ankesa për burrin që…

E kthyer tashmë në një traditë, LRI organizon çdo vit kampin rinor në Jalë. Përveç.

“Po më kërcënojnë se flas në emër të tij”, kush është ‘Franca’, sopranoja që u dashurua me akuzuesin e madh të Sali Berishës

Erjona P., që njihet me pseudonimin “Franca”, e dashura e Izet Haxhisë, flet per here.

Ju tregojmë jetën në qytetin ku nuk prodhohet më asgjë, djemtë duan të ikin, por ama mbrëmja aty ka diçka që nuk e gjen në tjetër vend…

Në fund të viteve ‘90 aty banonin rreth tetë mijë persona. Aktualisht bashkë me rrethina.

Viola Spiro braktis të dashurin problematik 5 muaj pasi ribashkimit, ja planet e reja larg ekranit

Bukuroshja e ekranit shqiptar, Viola Spiro, e ftuar në emisionin “Pushime on Top” në “Top.

Ikën për fare nga Shqipëria, çifti i artistëve tregon jetën e re në Kanada

Për herë të parë që kur u larguan nga Shqipëria drejt Kanadasë çifti i artistëve.

Anjeza Maja e mbyll me Top-in dhe shkon tek Klan-i, por ka diçka që duhet ta dimë. Ajo…

Moderatorja e dashur e ekranit shqiptar, Anjeza Maja largohet nga Top Channel pas tre vitesh.

Apeli i fortë i mjekut infeksionist: Kush preket më lehtë tani në verë nga infeksioni, si t’i ruani ushqimet mos prishen

Mjeku i njohur Tritan Kalo, infeksionist, tropikalist dhe reaminator tregon se cilat janë kategoritë më.

Blendi Fevziu tregon pasionin për zhytjen dhe për dashurinë e parë

Gazetari dhe moderatori i njohur Blendi Fevziu në “Pushime on Top”, teksa po shijon plazhet.

Është single apo në një lidhje seksbomba shqiptare? Ilda Bejleri tregon dhe ‘unazën me diamant’

Një vit më pare u përfol në media për një lidhje me deputetin Klevis Balliu.

Befason Endri Prifti: Jam i zhgënjyer, kam vendosur të largohem nga Shqipëria dhe…

Romantik në muzikë dhe rebel në jetë, Endri Prifti i shpreh me zë të lartë.