Dalin fotot/ 17 vite në Amerikë, si është sot jeta e Pavlina dhe Pirro Manit

Regjisori i njohur Pirro Mani dhe bashkëshortja e tij aktore, Pavlina Mani, prej 17 vitesh.

Dikur e tallnin se ishte e shëndoshë, tashmë aktorja martohet dhe është bërë një super yll

E mbani mend Selinën? Në vitin 2004 një telenovelë e quajtur ‘Rebelde’, bëri që të.

“Ah si u ndjeva kur iu hodh në kraharor, e preknin duart e tij, e unë po vd.isja. Dua ta kall krejt, prej budallikut tim u ndamë”,

Historia: Ah qysh u ndjeva kur e pash tu ju hudh ne krahror atij, ai.

Me dy filma u më milioner, e pabesueshme sa fiton Drilon Hoxha: Ata numëronin 10 lekësha, unë blija…

“Shtëpinë e bleva që me filmin e parë, me filmin e dytë kam bërë shumë.

Nëna e shkretë… “Më ka ardhur turp”, Rita Lati rrëfen për herë të parë: Si e paguaja shkollën e Rozës

Rita Lati, aktorja që na ka bërë të qeshim me rolet e saj për vite.

Askush nuk e dinte, si ia hoqën Rita Latit fustanin e nusërisë ditën e dasmës

Rita Lati ishte ditën e sotme e ftuar në “E diell”, ku gjatë emisionit kujtoi.

VIDEO/ E paprecedentë!! I riu tërbohet pasi e eliminuan, shkon tek kamera dhe shkatërron çdo gjë

Videon e gjeni ketu: https://www.youtube.com/watch?v=Xshi5GNABE8 Ishte episodi i radhës i “Beauty” në programin e “Diell”,.

Brunia moskokëçarëse bllokon Tiranën, hap krahun dhe lyhet në mes të kryqëzimit

Një vajzë ka bllokuar gjithë rreth-rrotullimin e Tiranës së Re ditën e sotme teksa ka.

Ardit Gjebrea tregon detaje nga jeta familjare: Kur me flet natën Anila tek veshi, unë ndryshoj

Në rubrika ‘Ka një mesazh për ty’ tek ‘E diela Shqiptare’ sot kanë qenë motër e.

Jo vetëm nuse në Kosovë, tani Luana Vjollca merr ofertën e madhe në politikë

Mbrëmjen e djeshme ishte puntata e tretë e një prej emisioneve më të pëlqyer nga.