Habit Ana Lika: Kur jam me ‘ato’ ha…

Ana Lika është një ndër femrat më të lakuara të showbizz-it. Aktorja shpesh tërheq vëmendjen.

E keni ditur gabim! Ky është orari kur duhet ta pini kafen në mëngjes

Mësojeni një herë e mirë! Për disa njerëz dita nuk nis mirë nëse nuk konsumojnë.

“Na duhet një burrë”, dikur birësoi një djalë por akoma s’është martuar. Fjodora tregon arsyet

Fjodora Fjora është kthyer në një personazh mjaft të komentuar. E ftuar në emisionin ‘Thumb’.

E mbajti fjalën! Alketa Vejsiu niset drejt fshatit dhe surprizon “taramelen” e vogël

Xheison Bafti është vogëlushi i edicionit të dytë të emisionit “Në Kurthin e Piter Pan”,.

Çmendi meshkujt gjatë Europianit në stadium, Rike Roçi sh.err për gj*ksin me…

Një prej vajzave më simpatike pjesëmarrëse në Big Brother, Rike Roçi. Ajo sot ka pasur.

Lajmëroi se do niste emisionin, Renato Mekollit i ndodh e papritura dhe e anulon

Shefi i kuzhines shqiptare, Renato Mekolli lajmëroi në janar të këtij viti, se së shpejti.

Prindërit që u japin fëmijëve telefonat do pendohen shumë kur të marrin vesh çfarë u kanë shkaktuar

Nuk është as një e as dy, por janë 99% e prindërve që u japin.

Mos e bëni këtë veprim pasi dilni nga dushi, do e pësoni

Me siguri do jeni edhe ju që po lexoni këtë artikull një ndër personat që.

Reagon për herë të parë Arbana, ja si duket pas a.ksidentit

Ditën e sotme, prezantuesja e njohur Arbana Osmani u përfshi në një a.ksident në zonën.

Mori pjesë te filmi i Ermalit, aktorja e njohur Marjana Kondi zbulon atë që Mamaqi s’donte ta dëgjonte

Aktorja e madhe, e njohur dhe shumë e dashur e humorit shqiptar, Marjana Kondi ishte.