Me kista në kokë, operohet djali 5-muajsh i Almeda Abazit, ish-missi shp.ërthen në lot

Djali i Almeda Abazit dhe aktorit Tolgahan Sayışman, Efehan, i është nënshtruar një ndërhyrje kirurgjikale.

E lidhur prej gjashtë vitesh, avokatja shqiptare rrëfen skenat e xhelozisë: Një herë i dashuri më fluturoi rrobat nga ballkoni

Redona Koçi është një prej vajzave shqiptare më tërheqëse në rrjetet sociale. Ajo është cilësuar.

Operohet në kokë djali i bukuroshes shqiptare dhe aktorit shumë të njohur turk, ja arsyeja pse…

Efehan Sayisman, djali i Almedës dhe Tolgahan është operuar. Mediat turke sot raportuan se operimi.

Çifti i artistëve, akuza të forta Grabockës dhe Zhani Cikos, mos u ngopshi, se vetëm muzikë nuk bëni dot

Një përplasje e fortë në prag të festivalit të Radio Televizionit Shqiptar. Janë një çift.

Nusja e Berishës prej një javë sëmurë, Shkëlzeni i gjen kurën

Bukuroshja Armina Mevlani këtë javë që kaloi ka qenë e sëmurë. Këtë e ka treguar.

Këngëtarja shqiptare flet hapur: Jam zhgënjyer shumë, s’ka burra për mua

Është komentuar shpesh në media, edhe për historitë rozë të jetës së saj. Xhesika Ndoja,.

Dalin fotot/ 17 vite në Amerikë, si është sot jeta e Pavlina dhe Pirro Manit

Regjisori i njohur Pirro Mani dhe bashkëshortja e tij aktore, Pavlina Mani, prej 17 vitesh.

Dikur e tallnin se ishte e shëndoshë, tashmë aktorja martohet dhe është bërë një super yll

E mbani mend Selinën? Në vitin 2004 një telenovelë e quajtur ‘Rebelde’, bëri që të.

“Ah si u ndjeva kur iu hodh në kraharor, e preknin duart e tij, e unë po vd.isja. Dua ta kall krejt, prej budallikut tim u ndamë”,

Historia: Ah qysh u ndjeva kur e pash tu ju hudh ne krahror atij, ai.

Me dy filma u më milioner, e pabesueshme sa fiton Drilon Hoxha: Ata numëronin 10 lekësha, unë blija…

“Shtëpinë e bleva që me filmin e parë, me filmin e dytë kam bërë shumë.