Oh sa e dhimbshme o Zot! Ata e humbën një djalë disa muajsh, por me vajzën ndodhi mrekullia. Historia e çiftit shqiptar na përlot

Në kohët e sotme, mundësitë dhe informacioni janë të pakufizuara, e natyrisht, mos të raftë.

Iku nga Shqipëria bashkë me familjen për një jetë më të mirë, ja si duket pas 2 vitesh Shpëtim Saraçi

Shpëtim Saraci, kompozitori i njohur shqiptar, nga Shkodra, i cili aktualisht jeton me familjen e.

Burri i saj në kërkim, ish-Miss-i habit me deklaratën e saj: E kam mbajtur të fshehtë, por…

Bashkëshorti i saj, Eldi Dizdari është prej muajsh në kërkim nga policia. Bëhet fjalë për.

Milionerja hoqi dorë nga sheqeri para 30 vitesh, sot është 70 vjeç dhe ajo që i ka ndodhur është e pabesueshme

Shumë studime së fundmi kanë theksuar rëndësinë që ka heqja dorë nga përdorimi I sheqerit.

Kanë mbërthyer pas ekranit mijëra shqiptarë, zbulohet diçka e pabesueshme për serialin turk “Çukur” dhe Xhenet

Serialet turke kanë vite që transmetohen suksesshëm në kanalet televizive shqiptare dhe mbërthejnë pas ekranit.

Horoskopi për muajin shkurt, ja parashikimi i yjeve për ju

DASHI – Ylli juaj vazhdon të ngrihet dhe ju dërgon pak ndihmë për të arritur qëllimet.

Pas ndarjes nga burri I doli lidhja me aktorin e njohur, Bora Zemani tregon te rejat

Bora Zemani ka qenë shumë e komentuar për jetën private që pas ndarjes nga Vin.

Nuk e mban më dot të fshehtë, Greta Koçi jep lajmin e bukur

Këngëtarja Greta Koçi i ka munguar pak audiencës shqiptare, pasi nuk është ekspozuar më. Megjithatë, duket.

Lori Hoxha bën për një lek VIP-at që morën pjesë në sfidën e 10 viteve, ua merr në kthesë me postimin e vet

VIP-at shqiptarë u çmendën pas sfidës së 10 viteve dhe filluan të postonin foto se.

Këngëtari shqiptar ngec në tualet, paguan sa qimet e kokës për ta nxjerrë, por situata del nga kontrolli (Video)

Këngëtari i njohur Ylli Limani është bërë pjesë e një skene të pazakontë mbrëmjen e.