Ilaçi i natyrës që shmang mjekun, pini çdo mëngjes qumësht me mjaltë, shëron këto 4 sëmundje

Kombinimi i mjaltit dhe i qumështit ndonjëherë përdoret në ushqim, por edhe në kozmetikë, gjë.

Tjetër skandal. U dukën si çift perfekt, këngëtari i njohur shqiptar tregon pabesinë e nënës së vajzës së tij

Loredana tradhton Mozzikun pasi shfaqet në krahët e një mashkulli tjetër, ishte titulli që pasoi.

Duke tymosur krah Zen Berishës dhe kërcim lozonjar me një mashkull tjetër, Armina Mevlani ndan momentet speciale

Armina Mevlani pak kohë më parë martoi mikeshën e saj të ngushtë. Ajo mori pjesë.

Pa pikë tualeti dhe plot me rrudha, fotot e J.Lo po bëjnë xhiron e rrjetit

Këngëtarja dhe aktorja me famë botërore, Jennifer Lopez, po shijon suksesin e filmit më të.

“Ta shof pak c*cën”, Kastro Zizo shfrenohet para Genta Gjalpit, ish-banores së BB i dalin brekët

E ftuar në emisionin e darkës “Late night show”, Genta Gjalpi nuk e kishte pritur.

Zbuloni shenjat më me fat në dashuri/ Ja çfarë premton horoskopi i fundjavës

DASHI  Nëse nuk doni qe entuziazmi dhe pasioni te shuhet ne jetën tuaj ne çift.

Sot një Barbi plastike/ Ja si dukej këngëtarja e njohur kur ishte e vogël 

Këngëtarja e njohur Zanfina Ismaili, e cila nuk  është aktive në industrinë e muzikës, nuk mungon në rrjetet sociale me postime të ndryshme. Postimi i.

Edhe Tuna drejt ndarjes? Patrisi na shuan kureshtje

Patris Berisha për një kohë të gjatë  tashmë ndodhet në SHBA, larg familjes së tij. Mësohet se Patrisi ka shkuar atje, për të ushtruar profesionin.

”Kur thahet pusi…”/ Ç’ka dashur të thotë Stresi? “Jemi në menopazuë”

Reperi i  njohur Stresi ka qenë i ftuar në emisionin “Ftesë në pesë”, të drejtuar nga moderatorja e njohur Bieta Sulo, ku ka folur ndër të tjera dhe.

E do me lekë/ Eli Fara tregon kriteret për burrin e së bijës

Këngëtarja e njohur Eli Fara, e ftuar pasditen e sotme në “Ftesë në 5”, përveç.