Parashikimi që do t’ju drejtojë, zgjidh një letër dhe zbulo pengesën që s’po të lë të ecësh para

Letra nr. 1 A zgjodhët letrën numër 1? Ajo që pengon lumturinë tuaj, janë shumë.

Fundi pas 16 vitesh i martesës së Arbana Osmanit e jeta e re me shkodranin, moderatorja bën dedikimin e veçantë: Unazën…

Arbana Osmani i dha fund martesës se saj prej 16 vitesh Ardit Keron, me profesion.

U nda nga burri, zbulohet shkaku. Këngëtarja e njohur kishte lidhje me një tjetër, ja fotot

Nuk ka kaluar shume kohe prej kur këngëtarja e njohur bëri një kërkesë  zyrtare në.

Çelësi i lumturisë? Nëse vjehrra juaj është ‘shtrigë”, ja si duhet të silleni me të

Konsiderohet si një nder marrëdhëniet me te vështira dhe te sikletshme, e qe sjell probleme.

Dukej çdo gjë në rregull, Alketa Vejsiut i ndodh e papritura në spektakël, reagimi i të ftuarve shtang publikun

Gjatë transmetimit të spektaklit shumë të ndjekur “Dance with me”, mbrëmjen e sotme ka ndodhur.

E reja shqiptare përfundon tek psikologia e njohur, i rrëfen makthin që i ndodh me meshkujt: Sa herë më…

Nga: Denata Toçe Psikologe Këshillimi Kam një problem në marrëdhënie, pasi çdo herë përsëritet e.

Ilaçi i natyrës që shmang mjekun, pini çdo mëngjes qumësht me mjaltë, shëron këto 4 sëmundje

Kombinimi i mjaltit dhe i qumështit ndonjëherë përdoret në ushqim, por edhe në kozmetikë, gjë.

Tjetër skandal. U dukën si çift perfekt, këngëtari i njohur shqiptar tregon pabesinë e nënës së vajzës së tij

Loredana tradhton Mozzikun pasi shfaqet në krahët e një mashkulli tjetër, ishte titulli që pasoi.

Duke tymosur krah Zen Berishës dhe kërcim lozonjar me një mashkull tjetër, Armina Mevlani ndan momentet speciale

Armina Mevlani pak kohë më parë martoi mikeshën e saj të ngushtë. Ajo mori pjesë.

Pa pikë tualeti dhe plot me rrudha, fotot e J.Lo po bëjnë xhiron e rrjetit

Këngëtarja dhe aktorja me famë botërore, Jennifer Lopez, po shijon suksesin e filmit më të.