“Ti more bir kur*ë. 5 vite b.u.rg për gazetarin”, avokatja përvesh mëngët: Edepsëz….

Avokatja e njohur Mirela Cela Jorgo, njëherësh aktiviste e shoqërisë civile, ka reaguar ashpër ndaj.

‘Dilni, merrni fëmijët dhe shkoni në…’. Kryebashkiaku apel prindërve

Erion Veliaj, kryebashkiak i Tiranës, i ka drejtuar një apel prindërve që të marrin fëmijët.

Sk.andal/ Prokuroria i fshin emrin dosjes 184 që përfshiu politikanët, ja si e kanë quajtur për të ‘zh.dukur’ gjurmët

Prokuroria e Dibrës ka zgjatur me tre muaj hetimet për dosjen 184, pasi prokurorët kanë.

Ç’po ndodh në Kavajë? Banorët të al.armuar: Është shumë e fr.i.kshme, nga poshtë ka ***

Situata të Shkëmbi i Kavajës vijon të jetë al.armante, pasi vazhdojnë të bien masive shkëmborësh.

Lot dhe trishtim/ Është vetëm 14 muajsh, Noeli të vogël si rreh zemra si të gjithëve, mjekët i flasin hapur, prindërit zbulojnë se…

Është vetëm 14 muajsh, por që në muajt e parë të jetës Noel Agaraj, po.

U turpërua para gjithë ministrave për gafën e rë.ndë, Ministrja e Ramës ha.k.merret ke.q, jep ur.dhrin e f.o.rtë, ja çdo ndodhë nesër

Përmes një postimi në facebook, ministrja e Arsimit Besa Shahini njofton se nxënësit nesër do.

Skenari i tm.errit/ Shkencëtar ‘i çmendur’, kush është sizmiologu grek që futi panik te shqiptarët, 8 rastet e gdhiu popullin rrugëve…

Në median greke flasin për një shkencëtar nga njëra anë, person me psikoza të çuditshme.

‘U tm.errua dynjaja’, ish-ministri i Ramës zbulon prapaskenat: Iku, tha se do takonte Trump, por sot në sabah ai…

Manjani shkruan se ka përfunduar vizita e shkurtër e Kryeministrit në zyrën e tij. “Erdhi,.

Sërish blof me propagandën, Veliaj përdor foto të vjetra edhe për rastin e tërmetit

Pasditen e djeshme Shqipëria u godit nga një tërmet i fuqishëm me magnitudë 5.8 i.

Kreu i Partisë së Ballit Kombëtar, bën show para Kuvendit me luksin e tij. Shikoni bishën e re

Kreu i Partisë së Ballit Kombëtar, Adriatik Alimadhi, u fut në Parlament disa muaj më.